Fašiang a Bizíková

Zdá sa, že snúbenci Marek Fašiang a Tereza Bizíková si po prevalení krízy v ich vzťahu, užívajú čas oddelene. Zatiaľ, čo herec bol v piatok vo fitku s kamarátmi, modelka trávila víkend na výlete s dcérkou. Obaja to zverejnili v stories na svojich instagramových profiloch, no zaznamenali to aj portály Koktejl a EMMA.

Pred pár dňami celý slovenský šoubiznis zasiahla nepríjemná správa. Herec a moderátor Marek Fašiang priznal krízu vo vzťahu so svojou snúbenicou Terezou Bizíkovou.

S podpornými a súcitnými komentármi od známych osobností sa pod týmto príspevkom akoby vrece roztrhlo. Dokonca problémy vo vzťahu priznalo aj viacero ďalších celebrít, ktoré tak snúbencom dali pocítiť, že v tom nie sú sami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Fašiang a Bizíková trávia čas oddelene?

Samotní Fašiang a Bizíková priznali, že nevedia, či sa im túto krízu podarí prekonať. Vyzerá to však tak, že to berú s nadhľadom a okamihy, kedy majú premýšľať nad svojím vzťahom a čistiť si hlavu, berú zodpovedne. V piatok si Marek Fašiang užíval čas vo fitness centre s kamarátmi a hereckými kolegami Jánom Koleníkom a Filipom Tůmom.

„V piatok na bare,“ napísal Marek k ich spoločnému záberu v stories na sociálnej sieti. Skôr, ako tieto príspevky z hercovho účtu zmizli, stihol ich zaznamenať portál Koktejl.

Tereza si zase víkend užívala s dcérkou Olíviou na výlete. Taktiež v príbehoch na svojom Instagrame zverejnila fotky, kde pridala polohu „Rusovský park“. Na záberoch modelka svoju malú ratolesť láskyplne bozkáva na líčka a neskrýva úsmev, čo zaznamenal portál EMMA a vidieť to môžeš po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

V najnovších stories Mareka Fašianga už však môžeme vidieť, ako sa včera zabavil na golfe a potom si to tiež užíval v spoločnosti dcérky Olivky.

Zdroj: Koktejl, EMMA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News