Fašiang a Bizíková s dcérkou

Zdá sa, že Marek Fašiang a Tereza Bizíková si v nedeľu išli každý vlastnou cestou, čo zaznamenal portál Koktejl. Herec mal „rande“ s dcérkou a modelka si zatiaľ vychutnávala luxusnú 8-chodovú večeru. S kým a či aj v jej prípade išlo o rande, nie je jasné. 

Herec a moderátor reality šou Farma, Marek Fašiang a jeho partnerka, modelka Tereza Bizíková, ešte prednedávnom vyzerali ako šťastný párik. Pred dvoma rokmi oznámili, že sú v očakávaní a potom sa aj zasnúbili. Krásna brunetka Marekovi porodila dcérku Olíviu. Každú chvíľu sme teda čakali, že sa zosobášia, no namiesto dátumu svadby prehovorili o kríze vo vzťahu.

Fašiang a Bizíková si v nedeľu išli vlastnou cestou

Aj napriek problémom medzi sebou sa snažia venovať spoločnej dcérke, čo bežne ukazujú na sociálnych sieťach. Okrem toho tam však zverejňujú aj vlastné aktivity. Spolu sa tam ale už dlhšie neukázali. Práve naopak. Zdá sa, že aj poslednú nedeľu si išiel každý svojou cestou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Marek Fašiang podľa portálu Koktejl v stories zverejnil, ako čas trávi s dcérkou. Na svojom Instagrame sa vraj pochválil rozkošným záberom s Olíviou. Dodal, že s malou princeznou mali „rande“.

Údajne v tom istom čase aj Tereza Bizíková zverejnila príspevok z luxusnej degustačnej večere. „Gastronomický zážitok v podobe 8-chodovej večere v @arte.restaurant s lokálnym vínkom“ pochválila sa kráska pod sériou fotiek na svojom Instagrame.

Pozornému oku však neunikne, že na večeri nebola sama, no spoločnosť jej robil niekto ďalší. Kto myslíš, že to bol? Kamarátka alebo aj modelka mala rande?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News