Tereza Bizíková a Marek Fašiang
Instagram/bizikova_tereza/marekfasiang

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herec a teraz už aj moderátor Marek Fašiang prehovoril o dôvode rozchodu so snúbenicou Terezou Bizíkovou, o čom píše portál EMMA. Naozaj zapríčinilo koniec medzi nimi práve toto?

Snúbenci Marek Fašiang a Tereza Bizíková nepochybne patrili medzi najkrajšie páry slovenského šoubiznisu. Mnohým fanúšikom išli vzorom, keďže ich vzťah vyzeral priam idylicky. Majú spolu dcérku Olíviu, ktorá iba prednedávnom oslavovala 2 roky.

Nikto teda nepredpokladal, čo sa zomelie behom pár týždňov. Párik najprv oznámil krízu vo vzťahu. Všetkých to mrzelo a ozvali sa aj známe tváre nášho šoubiznisu s tým, že im držia palce, aby to spolu zvládli prekonať.

Marek Fašiang o dôvode rozchodu s Terezou

Tereza a Marek sa na sociálnych sieťach začali ukazovať oddelene. Vznikali preto špekulácie, či sa ich vzťah už náhodou nestihol rozpadnúť. A veru, že sa tak aj stalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Zakrátko Marek Fašiang oznámil oficiálny rozchod s Terezou. „Pár, žiaľ, už netvoríme nejakú dobu, ani nežijeme v spoločnej domácnosti, stav je, žiaľ, takýto,“ povedal Marek Fašiang pre Plus 7 dní. O dcérku sa dvojica stará striedavo, čo môžeš postrehnúť aj na ich sociálnych sieťach.

„Tretia osoba za tým určite nie je. My sme v podstate prežívali dlhšiu vzťahovú krízu a keby som vedel pomenovať dôvod, keby bol tak jasný a zreteľný, tak by bol možno aj riešiteľný. Žiaľ, to ani my nevieme identifikovať, dospeli sme do štádia, že radšej budeme šťastní od seba, ako nešťastní spolu,“ vysvetlil herec, ktorý vraj aktuálne s nikým nerandí, no Tereza je spájaná s novým chlapom.

Teraz sa však Marek rozhovoril viac a možno naznačil aj dôvod ich rozchodu. Je to určite aj dobou. Celkovo medziľudské vzťahy, nemusia byť iba partnerské, sú neskutočne ovplyvňované sociálnymi sieťami a, žiaľ, táto doba vzťahom nepraje. Môže to byť aj tým postcovidovým obdobím. Držím palce všetkým fungujúcim vzťahom a želám im, aby im to vydržalo čo najdlhšie,“ povedal Marek Fašiang, o čom píše magazín EMMA.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Zdroj: EMMA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News