Tereza Bizíková a Marek Fašiang

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Krásna modelka Tereza Bizíková po rozchode s Marekom Fašiangom zmenila účes. V stories na Instagrame teraz fanúšikom prezradila, prečo to spravila. Môže za to nová láska v jej živote?

Tereza Bizíková a Marek Fašiang kedysi tvorili jeden z najkrajších párov v našom šoubiznise. A to aj napriek vekovej bariére. Zasnúbili sa, modelka hercovi porodila dcérku Olíviu a zdalo sa, že bude nasledovať svadba. Namiesto toho však párik fanúšikom prezradil, že má krízu vo vzťahu. Neskôr vysvitlo, že sa im ju nepodarilo prekonať a každý išiel vlastnou cestou.

O dcérku sa teraz striedajú striedavo a zrejme aj po rozchode vychádzajú dobre. Olíviu dokonca spoločne zobrali na víkendovú lyžovačku, kde znovu trávili čas ako rodina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Prečo Tereza Bizíková zmenila imidž?

Začína sa pošepkávať, že v životoch oboch známych tvárí je niekto nový. Marek údajne mal s niekým randiť, no on to vyvrátil. Priznal, že popri starostlivosti o dcérku a pracovných povinnostiach by na lásku ani nemal čas. S Olíviou totiž je vždy, keď môže. Aktuálne totiž hrá až v dvoch obľúbených seriáloch na Markíze – Dunaj, k vašim službám a Mama na prenájom.

Aj Terezu už krátko po rozchode ľudia začali spájať s novým chlapom. Ona to však doposiaľ nepotvrdila, ani nevyvrátila. Ak ju ale sleduješ na Instagrame, možno si si všimla, že zmenila účes a je z nej iná žena. Môže za to nový chlap v jej živote?

„Prečo ste sa dali ostrihať na postupku?“ opýtal sa jej fanúšik na Instagrame. „Viete ako, chcelo to zmenu,“ odpovedala mu Tereza Bizíková.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Ženy zvyknú meniť účes či farbu vlasov v momente, keď sú presvedčené, že začali novú životnú etapu. Myslíš, že je to tak aj v prípade Terezy?

Zdroj: Instagram/bizikova_tereza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News