Halloweenske masky
Instagram/emerald_alicemakeup/alessia_noli/hbmakeupartist

Niekto počas týchto dní oddychuje, niekto trávi čas s rodinou a spomína na svojich zosnulých. Veľa ľudí sa však prispôsobilo dobe a americký sviatok tak nabral na svojej sláve aj na Slovensku. Okrem symbolických tekvíc, výzdobe pred dverami a strašidelným filmom prináša tento sviatok aj tematické párty. Ak si na to zabudla a svoj halloweensky kostým nemáš, prinášame ti 6 inšpirácií, ktorých prvky nájdeš aj vo svojom šatníku.

Jeseň je magickým obdobím, počasie sa ochladilo a koncom tohto jesenného mesiaca sa blíži aj veľmi populárny sviatok u mladých. Jeho slávu zvýšili najmä párty, ktoré sa organizujú v rôznych kostýmoch, na strašidelných miestach s tematikou strachu a strašidiel. Make-up artistky prinášajú aj inšpirácie na halloweenske líčenie.

Halloweenske párty sa stali dokonalou príležitosťou na oslavu, poriadnu zábavu a vytvorenie si novej identity aspoň na jednu noc. Ak nemáš ešte svoj kostým, tak určite nezúfaj. K týmto postavám máš skoro všetko aj vo svojom šatníku.

1. Miss Halloween

Spoločenské šaty sa nachádzajú takmer u každej jednej z nás. Z plesu, stužkovej alebo len tie jedny, ktoré čakajú na svoju príležitosť. Práve tie budú základom kostýmu, ku ktorému si už len potrebuješ vyrobiť alebo kúpiť šerpu a korunku. Kostým bude príťažlivý, ale s falošnou krvou alebo dobrým make-upom aj poriadne strašidelný.

2. Nevesta

Mŕtva nevesta je pomerne slávny halloweensky kostým. Závoj zo záclony, biele šaty, či už krátke alebo dlhé. Ak nemáš šaty, niektoré kostýmy práve v tejto tematike využívajú aj obyčajnú bielu spodnú bielizeň a bielu košeľu. Je to síce trocha odvážnejší outfit, no nemusíš sa báť, že by ťa v ňom na párty niekto prehliadol.

Mŕtva nevesta
zdroj: Instagram/elliemac_mua

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista