Halloweensky make-up
Instagram/anneverhague/glammedupmua

Už tento víkend sa po roku znovu začne noc plná strašidiel. Americký sviatok Halloween, ktorý je aj u nás z roka na rok obľúbenejší. S tematickými párty sa roztrhne vrece a každý, kto sa na takúto párty chystá, chce mať aj poriadny kostým. Nezabúdaj, že aj čierne mini šaty, kanady či biela košeľa môže tvoriť výbornú masku. Ako? Stačí ti k tomu poriadne premakaný halloweensky make-up.

Halloween je vlastne pomenovanie pre predvečer Všetkých svätých. Symbolmi sú napríklad vyrezávané tekvice, čarodejnice, strigy či strašidelné kostýmy. V dnešnej dobe sa okrem výzdoby robia aj párty, na ktoré sa každý z nás pripravuje a teší.

Inšpirácií nie je nikdy dosť, a tak ti prinášame niekoľko videí, ale aj fotiek zaujímavých masiek, s ktorými určite poriadne „postrašíš“. Práve počas tohto sviatku sa môžeš zmeniť na kohokoľvek, poriadne sa vyhrať s maskou, namaľovať sa úplne inak a vyzerať nielen strašidelne, ale aj tak trochu príťažlivo.

@meredithduxbury

Now I’m the bad guy 🕷️🕸️🖤 #fakebloodwarning #fakeblood

♬ bad guy by billie eilish – zgf_vsp

Diablica

Na párty, kde sa stretávajú všetky strašidlá od výmyslu sveta nemusíš byť za tekvicu či ducha. Práve naopak. Vyzerať môžeš aj v maske príťažlivo. Dokonalým príkladom okrem policajtky v kostýme je aj diablica, čertica alebo čarodejnica či upírka.

Červené rohy, trocha výrazné oči aj s červeným rúžom dokážu z teba urobiť aj okulahodiacu masku.

Kostým diablice nemusí byť len strašidelný.
zdroj: Instagram/makeupxjolinax

Bála si sa ako malé dievčatko klaunov? Tak teraz si takého strašidelného môžeš vykúzliť aj na svojej tvári. Stačia ti očné tiene, čierna očná linka a trocha času. Avšak, práve tieto masky sú zvyčajne tie najstrašidelnejšie. K tomuto make-upu potrebuješ len dve gumičky na dva copíky a outfit, ktorý to len podtrhne.

Bála si sa ako malá klaunov? Vytvor si jedného na párty.
zdroj: Instagram/gerabeautylover

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty