YouTube/Cut

Trendy sa menia rýchlosťou svetla v každej oblasti nášho života. Nás ženy (a nie že by sme boli nejaké povrchné) často zaujímajú najmä tie, ktoré sa týkajú módy a beauty sveta. Veď každý rok sa mení to, čo je práve IN a my chceme kráčať s dobou. Sledujeme, aké účesy či líčenia sú v kurze a podliehame hitom, ktoré častokrát vidíme na sociálnych sieťach. Niekto by mohol povedať, že kedysi to takto nefungovalo, no to nie je pravda. 

Instagram síce pred 100 rokmi nebol, no už vtedy ženy dbali na svoju krásu. Hľadali možnosti a všetky chceli vyzerať rovnako, pretože v každej dobe bolo symbolom krásny niečo iné. Rovnako aj v tom, aké účesy sa nosili. Vieš si v mysli predstaviť, čo bolo typické pre také 60. roky minulého storočia? A čím sa líšili ženy vo Francúzsku od tých v USA?

Práve takúto spomienku a ukážku meniacej sa krásy môžeš vidieť v nasledujúcich videách. Pozri sa, čo bolo trendom v rôznych krajinách a v rôznych dekádach počas minulých 100 rokov. Existuje doba, v ktorej by si videla aj samu seba? A ktorý trend už nechceš v budúcnosti zažiť?

USA

Rusko

Nemecko

Francúzsko

Brazília

India

Čína

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty