Halloweensky make-up
Instagram/anneverhague/glammedupmua

Masky, ktoré ťa zmenia na nepoznanie

Ak nemáš kostým alebo si sa o párty na túto tematiku dozvedela pomerne neskoro, nezúfaj. Halloweensky make-up nepotrebuje kostým z obchodu. Ako však na poriadny make-up? Budeš potrebovať viac času, rôzne farby, ceruzky, rúže a štetce. Taktiež trpezlivosť a predstavu, na čo sa v tento strašidelný večer chceš zmeniť.

Farebné šošovky nie sú v dnešnej dobe žiadna novinka. Modré, červené, čierne, biele, ale aj s rôznymi vzormi. Predávajú sa na internete aj v normálnych obchodoch. Práve touto malou drobnosťou však môžeš svoj vzhľad a aj obyčajný make-up poriadne oživiť a prichystať si tak poriadne strašidelnú masku.

@desydiblasi

⚠️ FAKE BLOOD ⚠️ vi piace? 🩸 #makeup #halloweenmakeup

♬ EGO – чё надо

Veľmi známou maskou je smrtka. Tá sa však dá urobiť hneď na niekoľko spôsobov. Je už len na tvojej kreativite, či pridáš aj farby, alebo pôjdeš do čierno-bielej.

Zvoliť môžeš aj trocha modernejší variant a to smrtku v úplne inom, trocha ženskejšom prevedení. Vyzerá trocha menej strašidelne, ale určite poriadne prepracovane.

Smrtka v inom prevedení.
zdroj: Instagram/makeup_solcisneros

Ak máš však lepšie zručnosti s make-upom nebude pre teba ťažké vykúzliť aj náročnejšie masky, ktoré sa okrem strašidelnosti niekedy menia aj na umelecké diela.

@illumin_arty

10 hours well spent. Makeup ib simple.symphony #halloweencostume #makeuptransformation #halloweenmakeup

♬ original sound – xxtristanxo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty