My, ženy, sme tak silné osobnosti. Mnohé z nás o tom však pochybujú. Pochybujú o sebe, svojich schopnostiach či možnostiach. Preto je skvelé, ak sa vieme navzájom inšpirovať. Napríklad aj z dobrého seriálu, v ktorom učinkuje práve hlavná hrdinka. Taká, ktorá ti ukáže, že nie je nič, čo by žena nedokázala.

GIRLBOSS

Tento komediálny seriál od Netflixu si určite zamiluješ. Príbeh je inšpirovaný skutočným životom Sophie Amoruso, ktorá je úspešnou obchodníčkou. Uvidíš jej ťažké začiatky, v ktorých predávala vintage oblečenie na eBayi, až po to, ako z toho vybudovala módne impérium. Seriál je vtipný aj plný emócií, a dokáže ti, že nič nie je nemožné, ak to naozaj chceš.

THE CROWN

Byť kráľovnou, to nie je len promenádovať sa v nádherných šatách s korunou na hlave. Seriál The Crown sleduje začiatok osobného aj politického života Alžbety II. Tá na trón nastúpila už ako 25 ročná. Zaujímavý pohľad do súkromia mladej kráľovny ťa prinúti premýšľať nad tým, čo všetko bolo naozaj, a čo je iba dielom scenáristov.

Budeš sa dívať na ženu, ktorá ma dopredu určený život a aj to, že i keď sa okolo nej stále niečo deje, vo svojom vnútri je sama. Z tohto seriálu si môžeš vziať ponaučenie, že všetko v našom živote závisí od toho, ako sa k tomu postavíš.

BETTER THINGS

Trošku uvoľnenia a zábavy zažiješ pri seriály Better Things. Vďaka nemu zistíš, že žena sa naozaj dokáže postarať o všetko, aj keď sa zdá, že jej život nemá hlavu ani pätu. Sam je slobodná mamička s troma deťmi a snaží sa preraziť ako herečka. Vo všetkom ruchu si udržiava pozitívne myslenie, i keď jej to neuhľahčuje zlý vzťah s vlastnou matkou. Ak sa ti zdá, že máš toho veľa, stále toho môže byť viac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.