Instagram/petr_havranek

Od finále reality šou Love Island ubehli približne tri týždne a veľa ľudí možno nečakalo, že páry, ktoré vznikli vo vile, ostanú spolu aj po natáčaní. Víťazmi sa stali Laura s Martinom, ktorí otvorene hovoria o tom, že ostanú spolu a plánujú už svoju budúcnosť.

Na druhom mieste skončili 20-ročná Gabriela Gašparová a 25-ročný Petr Havránek. Aj keď im trvalo dlhšie, kým si k sebe našli cestu, vyzerá to tak, že im je spolu dobre. Len pred pár dňami Gabi priznala, čo boli pre ňu najhoršie chvíle na Kanárskych ostrovoch.

Vo štvrtok si dvojica pripravila pre fanúšikov prekvapenie v podobe živého vysielania, počas ktorého odpovedali na ich zvedavé otázky. Medzi prvými sa hneď objavili narážky na to, či spolu bývajú. Mladý pár priznal, že momentálne bývajú obaja u Pítra doma, no ide len o dočasné riešenie, na ktorom pracujú.

Hľadajú si nové spoločné bývanie, ktoré ich vzťah posunie na ďalší level a ide o naozaj veľký životný krok. V týchto dňoch však mali veľa práce s dokončovaním natáčania Love Island After, takže sťahovanie budú riešiť asi až po sviatkoch. Tie určite plánujú prežiť spoločne, aj keď na Štedrý deň budú obaja asi so svojimi rodinami.

Podľa ich slov im je spolu dobre a od návratu sa dokonca ani raz nepohádali. Gabriela ale priznala, že niekedy ju Petr vie aj nahnevať, no to patrí do každého vzťahu. Prišli otázky aj na deti, no na to odpovedali, že sú obaja mladí a chcú si zatiaľ užívať.

Predsa len, poznajú sa iba pár mesiacov, čo je krátka doba na to, aby vedeli, či spolu ostanú naozaj aj o niekoľko rokov. Ukáže len čas, ako sa to medzi nimi vyvinie.

Pozri si záznam z live streamu, v ktorom prezradili mnoho zaujímavých vecí

Gabriela s Pítrom spolu vyzerajú naozaj šťastne

Zdroj: Instagram/gabrielagasparova & Instagram/petr_havranek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News