Markizácka šou Love Island už pozná svojich víťazov a finálové páry majú už za sebou svoj prvý týždeň v „realite“. Do posledného dňa sa vo vile na Kanárskych ostrovoch udržali 3 dvojice, z ktorých si výhru 75-tisíc eur nakoniec odniesli spoločne Čech Martin a Slovenka Laura. Tí prezradili, že ju plánujú využiť na štart v ich novom bývaní. Ako jediný pár totiž bývajú od seba naozaj ďaleko. 

Bližšie k sebe to majú nie len Nikol a Vilém, ale aj Gabriela s Petrom, ktorí žijú v Čechách. Kým mladšia dvojica sa rozhodla vzájomne navštevovať, tak sa zdá, že druhá dvojka od seba nepôjde ani na moment. Aj keď sa Gabriela a Petr na začiatku veľmi nemuseli, postupom času si vybudovali silný vzťah a rozhodli sa pre spoločnú budúcnosť aj mimo vily. Z ich sociálnych sietí to vyzerá tak, že začali novú etapu v spoločnom bývaní v Prahe.

Dnešní den byl ve znamení uklízení, plánování nových věcí, které pro Vás chystáme a trochu odpočívání, protože sice je to dnes přesně týden od příletu do Čech, ale stále se srovnáváme a příjde nám, že naše životy jsou jeden velkej chaos,“ napísala k ich spoločnej fotografii Gabriela. Podľa jej úsmevu na tvári je jasné, že má radosť z toho, že si vo vile našla lásku, no nedávno priznala, že tam zažila aj ťažké chvíle.

Keď si pred koncom šou obaja zaspomínali na najkrajšie aj najhoršie chvíle, sympatická modelka spomenula dni, kedy toho už mala naozaj dosť. Aj napriek tomu, že chcela tvoriť pár s Petrom, stále im to niečo prekazilo. Pri párovaní si ich oboch často vybrali iní ľudia a v nej sa už miešalo množstvo emócií. „Pre mňa ten deň bol tak strašne náročný, a to bol vlastne jediný deň, keď som tu asi trikrát plakala. Asi najhorší deň,“ vyjadrila sa v preklade.

Teraz sú však obaja spolu a čas ukáže, či im láska naozaj vydrží.

Pozri si celé ich vyjadrenie k naj chvíľam vo vile

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.