Párik zo šou Love Island
Instagram/gabrielagasparova_official, Instagram/chrebetova

Párik z prvej série šou Love Island možno čoskoro čaká dôležitý krok vo vzťahu. Pítr Havránek totiž v relácii Survivor Česko & Slovensko Bonusy na TV Nova prezradil, že v hre sú zásnuby s jeho partnerkou Gabrielou Gášpárovou. Bude čoskoro svadba?

V drsnej reality šou v Dominikánskej republike sme mohli sledovať súťažiť až dvoch fešákov z Love Islandu – Pítra a aj Martina Kulhánka. Obaja si predtým našli partnerky na Kanárskych ostrovoch (Love Island), s ktorými im to vydržalo doteraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Víťazi šou Love Island, Martin s Laurou, sa stihli zasnúbiť a už sa im dokončuje aj rekonštrukcia spoločného domu. A čo strieborný pár Pítr s Gabrielou?

Pítr zo šou Love Island o zásnubách

Petr s Gabrielou si v posledných mesiacoch prechádzali poriadnou skúškou vzťahu. Jednoznačne to mali o niečo ťažšie ako Martin s Laurou. Pítr niekoľko týždňov strávil v Dominikánskej republike bez toho, aby vedel, čo sa doma šušká. Existovali totiž dohady, že v súťaži má mať románik s modelkou Andreou, s ktorou má spoločnú minulosť.

Napokon to však nebola pravda a ani tieto klebety ich nedokázali rozdeliť. Práve naopak. „Nenastal tam jediný moment, kedy by sme o niečom pochybovali alebo, nedajbože, sa bavili o tom, žeby sme sa kvôli tomu chceli rozísť,“ priznal známy fešák a prehovoril aj o zásnubách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Značkami prsteňov Tiffany či Cartier Gábinu však zrejme Pítr neobdaruje. „Keďže som Survivor nevyhral, tak neviem, či budem mať na tieto značky, ale no… preberieme to neskôr,“ zasmial sa.

„My sme nikdy nič neplánovali, či už to bol Love Island alebo nejaké ďalšie veci, takže keď bude tá správna chvíľa, tak to možno niekedy, samozrejme, príde,“ uzavrel vážnejšie.

Zdroj: TV Nova/Survivor Česko & Slovensko Bonusy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News