Gábor Boráros
Instagram/boraros_gabor

MMA zápasník Gábor Boráros má od rozchodu s Monikou Jákliovou celkom perné obdobie. Našiel si vlastný byt, rozbehol nový biznis, no a sčasti sa v ňom prebudila rebelská duša, čo pravidelne ukazuje aj na svojom Instagrame. Najnovšie prišiel s ďalším prekvapením, ktoré ťa šokuje. 

Idylický vzťah medzi bojovníkom a fitnesskou nabral drsný koniec. Zdá sa ale, že oboch to akosi postavilo na nohy. Z Moniky sa stala silná a nezávislá slobodná mamička, ktorá si začala vážiť život a samu seba. V Gáborovi to zase prebudilo naozajstného leva.

Gábor Boráros a Monika Jákliová
zdroj: Instagram/boraros_gabor, Instagram/monika_jakliova

Vo vzťahu s fitnesskou sa zrejme snažil správať ako dospelý. Pri tom ale skrýval svoju detskú dušu, ktorá sa na povrch dostala až po rozchode. Určite si postrehla, že sme o mnohých udalostiach písali aj my. Niektoré dokonca hraničili s porušovaním zákonov, a to nebezpečné jazdy v aute, pri ktorých Gábor Boráros ohrozil nielen seba, ale aj členov jeho posádky. Pri jednej ho dokonca chytili policajti, no z pokuty sa vykecal.

Gábor Boráros je ako iný človek

Ak zápasníka sleduješ na Instagrame, pravidelne sa možno čuduješ nad tým, čo vystrája. Možno ťa ale zarazila aj tá druhá, dospelácka stránka. Tesne po rozchode totiž začal podnikať v oblasti vymáhania dlhov a na svojej sociálnej sieti si robí reklamu. Už si dokonca našiel aj vlastný byt a neuveríš, čo urobil tentokrát.

Boráros Gábor
zdroj: Instagram/boraros_gabor

Známeho bojovníka poznáme ako potetovaného bruneta s vtipmi a úsmevom neustále prilepeným na tvári. Hoci sme ho už s odfarbenými vlasmi mali možnosť vidieť, k peroxidovej farbe sa teraz vrátil zas a fotku si prezdieľal na svojom Instagrame od holiča. Čo povieš, pristane mu to?

Gábor Boráros
zdroj: Instagram/boraros_gabor

Zdroj: Instagram/boraros_gabor

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News