Jákliová a Boráros
Instagram/ofa_ba, Instagram/monika_jakliova

Iba cez víkend sme postrehli, že Monika Jákliová sa prvýkrát po rozchode s Gáborom Borárosom odviazala v spoločnosti. Nezabudla to zdieľať so svojimi followermi na Instagrame. A samozrejme, že sme sa o tú nefalšovanú radosť fitnessky museli s tebou podeliť aj my, prostredníctvom nášho článku

Pred niekoľkými týždňami nás prekvapil šokujúci rozchod známeho páru. MMA zápasník bol Monike neverný, keď rodila ich prvé dieťatko. Tváričku dcérky Zorky obaja rodičia na sociálnej sieti ešte neukázali. Rozhodli sa uchovať si súkromie aspoň v tomto a pripojili sa tak k viacerým celebritným párikom v šoubiznise.

Monika Jákliová
zdroj: Instagram/monika_jakliova

Ak fitnessku sleduješ na Instagrame, musíš uznať, že postavu má aj pár dní po pôrode dokonalú. A možno niektoré mamičky aj pobúri informácia, že Monika Jákliová už zarezáva vo fitku.

Kráska Monika Jákliová nič z toho neľutuje

Nestáva sa často, že 27-ročná blondínka dáva na svojej sociálnej sieti priestor na otázky fanúšikov. Práve dnes sa to ale stalo. Ľudia majú od prírody radi súkromie celebrít a ani Monika sa nevyhla otázkam, ktoré sa týkali jej súčasného stavu po rozchode. Objavili sa aj narážky na to, či sa o dieťatko stará sama.

Monika Jákliová
zdroj: Instagram/monika_jakliova

„Pomáha mi moja mama a sú z nich veľké kamošky. Bratova snúbenica tiež čaká bábätko a je nadšená, že všetko vidí z prvej ruky a obaja ju majú veľmi radi. No, a, samozrejme, aj malej krstná mama rada pridá ruku k dielu, ale všade, kde sa dá, ideme spolu,“ prezradila Monika.

Fitnesska sa dokonca vyjadrila k rozchodu prvýkrát od veľkej kauzy. „Keď sa vám stanú veci, najskôr si myslíte, že je to tá najväčšia katastrofa a potom pochopíte, že sa vám nič lepšie nemohlo stať. Malá ma robí nekonečne šťastnou,“ doplnila v ďalšom svojom príbehu.

Monika Jákliová
zdroj: Instagram/monika_jakliova

„Bábätko a rodina sú najviac. Všetko okolo, rôzne drámy a zbytočnosti ti uberajú energiu a ja som sa rozhodla, že si začnem vážiť samu seba. Najväčší dôraz budem klásť na malú, budem ľúbiť ľudí, ktorí ľúbia mňa a nedovolím nikomu, aby mi ubližoval. A veci sa pohli správnym smerom,“ priznala Monika Jákliová.

Okrem toho sa v našej FOTOGALÉRII dozvieš aj to, či bábätko s Gáborom počas vzťahu plánovali, alebo sa im to podarilo náhodou. Fitnesska ti prezradí aj to, prečo ešte stále nosí zásnubný prsteň.

Zdroj: Instagram/monika_jakliova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News