MMA zápasník Gábor Boráros prežíva jedno z prelomových období v živote, ktoré s radosťou ukazuje na svojom Instagrame. Zdalo sa, že to prišlo v okamihu, keď svoju teraz už exsnúbenicu požiadal o ruku priamo v ringu po jeho zápase. Len krátko po tom šťastný párik veľmi originálnym spôsobom oznámil tehotenstvo

Gábor Boráros a jeho rebelstvo

Ukázalo sa však, že nie všetko je také ružové, ako sa zdalo. Zápasník sa totiž vykreslil v tom „pravom“ svetle. Fitnesska Monika Jákliová bola práve v pôrodnici, keď ju vraj Gábor podvádzal s inou ženou. Potom sa spolu objavili na Let´s Dance a zdalo sa, že všetko je v poriadku.

O pár dní však zápasník svoju chybu uznal, a to vôbec nie ostýchavo. Naopak, veľmi drsným spôsobom, čo všetkých šokovalo. Priznal sa dokonca k opakovaným neverám, pričom povedal, že on to nevyhľadával, ale už sa tak nejak stalo. Hovorilo sa aj o tom, že už má dokonca aj novú priateľku, a to iba pár týždňov po rozchode, no tieto reči sama Monika vyvrátila a prezradila, že Gábor nikoho nemá.

Našiel si nový byt

Keďže sa stal otcom malej Zory, mal by byť zodpovedný. Pomocou svojich rýchlych jázd to však nedokazuje. Svoju tínedžerskú rebelskú dušu prejavuje čoraz viac. Nedávno ohrozil deti a svojho kamaráta v kabriolete počas rýchlej jazdy. To potom ešte aj zopakoval. V aute s ním ale sedel jeho brat David. Tentokrát Gábora však chytili policajti, no vykecal sa aj z vysokej pokuty.

Zápasník prezradil, že spolu s Monikou žili u nej doma a nebolo mu to komfortné, že nemá nič vlastné a žije u niekoho akoby na návšteve. Aj vzhľadom na búrlivý rozpad ich vzťahu  bol nútený nájsť si vlastné bývanie a zdá sa, že sa mu to konečne podarilo. Ide o moderný byt s obrovskou terasou. Môžeš sa naň pozrieť v našej FOTOGALÉRII pod článkom.

Gábor Boráros sa počas upršaného dňa nudil, tak fanúšikom na Instagrame ukázal obývačku, v ktorej vylihoval. Musíš uznať, že ide o pekne zariadený veľký byt so zladeným nábytkom. Pýšiť sa môže aj obrovskou terasou.

Pozri sa na celú Gáborovu obývačku

FOTOGALÉRIA:

Zdroj: Instagram/boraros_gabor

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.