Andrea Saky má nového priateľa

Len v júli sme ťa informovali, že sa známy influencerský pár, Andrea Saky a Tomáš Tapušík, po 4 rokoch vzťahu oficiálne rozišli. Tento rozchod, samozrejme, šokoval ich fanúšikov, keďže  patrili medzi najkrajšie dvojice šoubiznisu a do poslednej chvíle spolu pridávali aj fotografie. Ako však Andrea Saky priznala, po odlúčení ostali kamarátmi a túto správu si nejaký čas nechávali len pre seba.

Krásna influencerka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 77-tisíc followerov, nám vtedy prezradila, že jej vzťah s fitness trénerom neskončil v zlom. „Nič zlé sa medzi nami nestalo, máme sa stále veľmi radi,“ potvrdila nám.

On nerešpektoval niektoré moje rozhodnutia a ja jeho. Strašne sme sa tak cítili, že obmedzujeme jeden druhého. A v poslednej dobe sme fakt mali pocit, že si dvaja mladí ľudia berú navzájom energiu,“ vyjadrila sa k dôvodu rozchodu.

Andrea Saky a Tomáš Tapušík tvorili pár 4 roky

Andrea Saky s ex Tomášom Tapušíkom
zdroj: Instagram/andreasaky

Mnohí ich fanúšikovia isto čakali, že sa dajú opäť dokopy, keďže už raz mali menšiu pauzu. Ale prekvapenie! Aktuálne mladú krásku na Instagrame zaplavili srdiečka a gratulácie, pretože zverejnila fotku s novým priateľom.

Saky sa určite môže pýšiť titulom „Najkrajšie oči“

Andrea Saky
zdroj: Instagram/andreasaky

Lásku našla u vyšportovaného fešáka, s ktorým sa nedávno vybrala na cestu do Talianska, konkrétne, romantických Benátok. Gratulujeme!

Andrea Saky má nového priateľa
zdroj: Instagram/andreasaky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News