Zostaneš už iba ako spomienka na minulý rok. Na rok, ktorý sa vďaka tebe stal tým najlepším v mojom živote. Rok, v ktorom som bola najšťastnejšia, aj keď iba v jeho prvej časti. Po zbytok to boli výčitky, že som ťa nechala ísť. Si len spomienkou na radosť, šťastie a lásku toho roku. Si dôkazom, že to pravé sa dá nájsť.

View this post on Instagram

#love #mood 😍 @man_influence

A post shared by Love Mood Style (@love_mood_style) on

Ale dá sa to aj stratiť. Aj keď dúfam, že sa to vráti späť a už to nikdy, nikdy, neodíde. Stále ma to neprestalo bolieť a ani trápiť. Stále žiješ v mojom srdci a aj budeš. Milujem ťa moc na to, aby som bola schopná ísť ďalej. A aj keď to bolí tak, že tá bolesť sa nedá slovami ani vyjadriť, pokojne ťa nechám žiť tam, kde si teraz. Už iba preto, že ty pôsobíš, že si tam našiel to, čo si po celý ten čas hľadal a u mňa si to nikdy nemal. A priznám sa, že ľutujem každý moment, pri ktorom som ti nedala najavo, že chcem byť iba tvoja, a že moje srdce patrí iba tebe.

Mal si pravdu po celý čas, len som nebola ochotná ju prijať. Nedokázala som veriť v nás, pre strach, že ťa stratím. Milovala som ťa. Stále ťa milujem. A viem, že na všetky tieto správne veci je už neskoro, že ich už nikdy pre teba nespravím. Všetky tie maličkosti, ktoré si chcel a ja som sa tvárila, že sú nepodstatné, majú najväčší význam. Teraz by som ich robila neustále, pretože som až pri tvojom odchode dostatočne otvorila oči a našla skutočný význam toho, ako má vzťah fungovať.

View this post on Instagram

✨✨

A post shared by ᴇʟʟᴇ (@elletrowbridge) on

Prepáč mi za každú bolesť. Za každý podraz, za každý moment, pri ktorom si sa necítil milovaný. Odpusť mi všetky tie chyby, ktorých som sa dopustila hoci aj neúmyselne či už sama, alebo aj s tebou. Venuj aspoň malý kúsok svojho času a spomeň si na ten pocit, keď si sa cítil šťastný a zamilovaný a ako ťa to bolelo, keď som ťa sklamala. Teraz to bolí mňa. Ale to je v poriadku.

Hodnotu pravých ľudí treba poznať skôr, ako ich dokážeme stratiť. Ale do nového roka, láska moja, ti prajem iba to dobré. Aby si už nikdy nepocítil smútok a sklamanie a vo všetkom si našiel radosť, šťastie a lásku. A ak sa raz znova zídeme a nájdeme to, čo tu bolo predtým, buď si istý, že ani ten najlepší román, nebude možno prirovnať k našej láske. To, čo spolu budeme mať, bude väčšie a krajšie ako čokoľvek iné. Lebo pre mňa to budeš už navždy iba ty. Možno vzdialený na míle, možno ležiac pri mne, ale budeš to ty. Pre mňa si nenahraditeľný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.