Dokonalosť, ktorú vidíme na sociálnych sieťach, nemusí automaticky zodpovedať tomu, čo prežívame v reálnom živote. Známe osobnosti sa pochvália zväčša len s tým, čo uznajú za vhodné. Obľúbená influencerka a YouTuberka Andrea Saky sa na svojom Instagrame podelila so správou, že jej vzťah posledné mesiace prechádzal menšou krízou.

Ak Andreu sleduješ, možno neušlo tvojej pozornosti, že poslednú fotku s priateľom Tomášom Tapušíkom pridala ešte v apríli a od tej doby zverejňovala len snímky, na ktorých je ona sama, prípadne so svojimi kamarátkami. Teraz poznáme aj dôvod tohto konania. S priateľom boli istý čas od seba, no napokon si všetko vyriešili, udobrili sa a znovu sa dali dokopy.

„Áno priznávam, mali sme ťažké obdobie.. veľmi ťažké, ale po tom všetkom sme sa zhodli, že je nám spolu dobre a vieme na tom pracovať, keď nám záleží na tom druhom. Takže mali sme “menšiu” pauzu a úprimne už sme si mysleli, že už sa to nikdy nedá dokopy, lebo pauza väčšinou nič nevyrieši 😕 ALE SME TU SPOLU,“ podelila sa Andrea so svojimi fanúšikmi v príspevku na Instagrame.

Andrejka je dobrou kamarátkou Bianky Rumanovej a práve ona dostala na Instagrame otázku, čo si o ich rozchode myslí. Ako inak, sympatická podnikateľka bola úprimná a prezradila svoj postoj. „Nemám rada, ak ľudia riešia business, do ktorého ich nič. Ja síce viem všetko, ale ani ja nemám právo súdiť. Andrejka je moja kamarátka a Tomáš je v pohode chalan.

Vždy som jej hovorila, nech sa riadi srdcom. Vždy. Nehuckám kamošky k rozhodnutiam. Môžem si povedať svoj názor a myslieť si opak, ale ona musí vedieť, čo chce a čo nechce. Ja budem rada, ak bude šťastná, nech už robí akékoľvek rozhodnutia,“ napísala Bianka vo svojom príbehu.

zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/andreasaky

Otázka na Bianku nenechala chladnou ani Andreu, ktorá sa rozhorčovala nad tým, že sa na jej osobné záležitosti ľudia pýtajú kamarátok. „Ja neviem o nikom okrem Bianky, že by sa rozišiel, ale dobre, uff  toto normálne nestíham vnímať ako nemáte čo robiť.

Tomáš mal hlavne počas súťaží úplne, ale že úplne iné zmýšľanie a ja som mala tiež hlavu inde, takže asi tak. A tí, čo sa toto pýtajú, by fakt mali vyhľadať pomoc odborníkov, lebo to je choré,“ uzavrela celú kauzu Andrea a zároveň tak ozrejmila aj hlavný dôvod ich pauzy.

Veríme, že druhú šancu dvojica dobre využije a budú spolu naozaj šťastní. 

Zdroj: Instagram/andreasaky, Instagram/biankarumanova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.