Jákliová a Boráros
Instagram/monika_jakliova/boraros_gabor

Dali láske druhú šancu. Boráros a Jákliová si len nedávno prešli vážnou krízou pred zrakmi tisícok fanúšikov, no na svojom vzťahu sa rozhodli pracovať aj naďalej. Fitnesska a influencerka Monika exkluzívne pre Odzadu prezradila, ako to medzi nimi aktuálne je, čo majú v pláne a či je v hre stále aj svadba.

Zásnuby po 8 rokoch vzťahu, narodenie dcérky menom Zora a vzťah, ktorý vyzeral naozaj ukážkovo. Fanúšikov teda zaskočilo, keď krásna blondínka oznámila, že sa len pár týždňov po pôrode, s profesionálnym MMA zápasníkom Gáborom, rozišla.

Za všetko pritom mohla nevera, ktorú Boráros neskôr priznal. Monika našla v sebe silu a odvahu nezakrývať nič pred verejnosťou a svoju energiu venovala dcérke.

Boráros a Jákliová majú dcérku Zorku

Monika Jákliová
zdroj: Instagram/monika_jakliova

Dvojica išla od seba s tým, že naďalej spolu fungovali už len ako rodičia. Gábor si dokonca našiel nový luxusný byt a po jeho boku sa mala údajne objavovať nová partnerka. „Vybral si prostitútku, ktorá je s ním iba pre peniaze, a dal jej prednosť pred krásnou dcérou, ktorú som mu porodila,“ vyjadrila sa nedávno Monika.

Zdá sa však, že životné hodnoty si však zápasník nakoniec vyjasnil a vrátil sa k matke svojej dcérky, s ktorou boli už aj zasnúbení. „sme spolu dávnejšie, len sme nepridávali fotky. Moc sme nepridávali ani predtým, ani teraz,“ prezradila nám Monika.

Úprimne nám priznala aj dôvod, kvôli ktorému mu dala druhú šancu, a aj to, aké veľké novinky chystajú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory