Jákliová a Boráros
Instagram/monika_jakliova

Najprv bol úplne ticho, no nakoniec sa vyjadril aj k osobnému životu. Tento týždeň totiž vyšlo najavo, že vzťah Gábora Borárosa a Moniky Jákliovej, nebol taký, aký sa možno na prvý pohľad zdal. Na verejnosť sa dostala informácia o tom, že profesionálny zápasník svoju tehotnú snúbenicu podvádzal, čo ona sama potvrdila. Dokonca k tomu malo dôjsť aj vtedy, keď ležala v pôrodnici. Portál Extra informoval o tom, s kým bol v tom čase doma.

V ich vzťahu prišlo k obrovskej búrke, aj keď to vyzeralo, že je z nich šťastná, mladá a úspešná rodinka. 30-ročný MMA zápasník sa len pred mesiacom stal otcom. Dcérku menom Zora mu na svet priviedla jeho snúbenica, fitnesska Monika, s ktorou sú spolu už viac ako 8 rokov.

No podľa najnovších zistení v ich vzťahu panovala nevera už dlhší čas.

Rozruch nastal, keď na svojom Instagrame samotná čerstvá mamička potvrdila, že známy zápasník, ktorý bojoval aj v šou Survivor, ju podviedol. „V najhoršom sne by sa mi nebolo bývalo snívalo, že sa toto stane práve mne. Nikto nie je bez chyby, ani ja, ale toto som si nezaslúžila. Nechápem však ani tú ženu, ktorá mala náladu na muža, o ktorom vedela, že jeho nevesta je práve teraz v nemocnici a privádza na svet ich spoločné dieťa,“ vyjadrila sa 27-ročná Monika.

„Na také pi**viny nereagujem a ani to nečítam. Je mi jedno, čo kde píšu. Všetko je v poriadku, mám za sebou aj operáciu a som zdravý, takže môžem trénovať. Predal som byt a teraz už bývame všetci spolu v jednom dome,“ okomentoval nedávno stroho celú situáciu. Na povrch však vyplávalo, že toho má za ušami viac.

Monika ako čerstvá mamička

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News