Celebritné mamičky

Novopečená mamina Zuzka Strausz Plačková sa stretla s ďalšou čerstvou celebritnou mamičkou. A spojilo ich nielen podnikanie, ale aj deti. Najznámejšia slovenská influencerka a podnikateľka vo svojom novom beauty štúdiu privítala Moniku Jákliovú, ktorej sa pred niekoľkými mesiacmi taktiež narodilo bábätko. Zora a Dion tak vraj boli na rande, s čím sa nielen Zuzana, ale aj Monika pochválili na Instagrame

Plačková už zarezáva

Dá sa povedať, že Zuzka Plačková porodila iba pred niekoľkými dňami, no už zarezáva. Nemysli si, že iba na Instagrame, ona sa živí aj podnikaním a prednedávnom otvorila podnik s názvom Fit Queen World, kde sa baby môžu prísť uvoľniť a zároveň spraviť čosi pre svoje telo.

Zuzana Plačková a Dion
zdroj: Instagram/queen.plackova

Pýtaš sa, ako to, že kráľovná slovenského Instagramu vyzerala perfektne už týždeň po pôrode? Nuž, za to môžu nielen produkty od firiem, s ktorými spolupracuje. Biznis Zuzky Plačkovej sa vyznačuje tým, že je vysoko kvalitný. A veľmi rady ho využívajú celebrity, ktoré si potrpia na luxus. Medzi ne patrí aj partnerka známeho MMA zápasníka.

Nový celebritný párik?

Keď na Instagrame sleduješ Moniku Jákliovú, možno si si všimla, že v poslednej dobe veľmi často navštevuje Zuzkin novootvorený salón. Rada tam spojí príjemné s užitočným, kde sa efektívne zbavuje celulitídy.

Monika Jákliová
zdroj: Instagram/monika_jakliova

Okrem toho si tam ale našla aj nového zaťa a nie je ním nik iný, ako niekoľkodňový synček Zuzky Plačkovej. Hoci sa Monika s influencerkou už kamaráti dlhšie, zdá sa, že táto situácia ich spojila ešte viac. V Zorke už známa brunetka tiež vidí svoju budúcu nevestu.

„A vlastne Dion je tu dneska na rande,“ zasmiala sa známa influencerka v príbehu na svojom Instagrame, ktorý potom prezdieľala jej kamoška Monika. Tá sa iba nedávno rozhodla, že tváričku svojej dcérky Zory začne ukazovať na sociálnych sieťach a musíš uznať, že je to naozajstná fešanda. S Dionom budú párik ako z módneho časopisu.

Zdá sa, že dve známe celebritné mamičky si naozaj rozumejú, keďže po procedúre sa spolu vybrali do Zuzkinho obchodu s detskými vecičkami. A Monika ním bola úplne unesená.

Nuž, ktovie, možno to naozaj skončí tak, že Plačková a Jákliová sa stanú príbuznými.

Zdroj: Instagram/monika_jakliova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News