Plačková porodila

Jej najväčší sen sa stal realitou! Slovenská influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková sa nikdy netajila tým, že do svojej 30-tky si už splnila všetky materiálne sny a ostalo jej už len jediné želanie. Aby sa rozrástla jej rodinka o dieťa. Začiatkom tohto roka sa na Instagrame pochválila správou, že je tehotná a práve dnes sa bábätko aj narodilo.

31-ročná Zuzana a jej manžel, René Strausz, sa netajili tým, že sa im dieťatko podarilo počať práve v časoch, ktoré boli pre nich mimoriadne náročné. V tom období boli ešte stále obvinení za údajné zločiny, pričom neskôr súd všetky obvinenia stiahol. Dvojica sa tak naplno mohla tešiť z toho, že kráľovná slovenského Instagramu otehotnela.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Pohlavie bábätka nepoznali takmer do posledného mesiaca. Koncom júna však usporiadali nádhernú oslavu, na ktorej sa aj oni dvaja dozvedeli, že pôjde o chlapčeka. Fanúšikom vopred prezradili, že synček dostane meno Dion a René mu ešte pred narodením venoval dojemnú pieseň.

Reného skladbu pre Diona si môžeš vypočuť tu

Dion sa bude mať ako v bavlnke, Zuzana Plačková sa pochválila tým, že bude mať až 4 kočíky, a keďže ona musí pracovať, o malého sa bude starať aj pestúnka.

Zuzana Plačková s Reném na párty, počas ktorej zistili pohlavie bábätka

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Čakanie sa skončilo!

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News