Zdá sa, že títo dvaja nebudú mať rozprávkový koniec. Po tom, čo sa prevalila nevera v ich vzťahu to vyzeralo, že sa dajú opäť dokopy, no pravda je úplne inde. Monika Jákliová a Gábor Boráros už viac netvoria pár, podľa jeho vyjadrení fungujú už len ako rodičia. No vyjadrenie krásnej fitnessky pre Expres odhaľuje, že Gábor to na dobrého otca pred svetom iba hrá. 

Prešlo niekoľko týždňov od momentu, kedy 27-ročná influencerka potvrdila, že jej bol snúbenec neverný. O to bolestivejšia táto správa bola kvôli tomu, že sa tak malo stať aj v čase, keď mu priviedla na svet dcérku menom Zora.

30-ročný profesionálny zápasník sa k situácii spočiatku nevyjadroval, no keď vyšli najavo ďalšie skutočnosti, už nič nezapieral.

Monika s dcérkou Zorou

Najprv to vyzeralo, že na krízu dvojica zabudne. Aj po prepuknutí nevery bývali ďalej v jej dome a dokonca sa spoločne objavili aj na prenose Let’s Dance bok po boku. V skutočnosti to mohlo byť len divadielko pre fanúšikov, keďže neskôr vyšlo najavo, že si Gábor hľadá vlastný byt a od Moniky a dcérky odchádza. Dokonca potvrdil aj to, že bol snúbenici, s ktorou boli spolu viac ako 8 rokov, neverný.

No, niekedy áno, niekedy nie,“ priznal so smiechom podvádzanie vo vzťahu. To, že mal milenky pritom nazval náhodou. Za čím si však stál boli slová, že dcérka je pre neho priorita a je dobrý rodič. Práve tieto vyjadrenia dala najnovšie Monika na pravú mieru. A servítku si pred ústa nedávala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.