žena našla šťastie v náručí muža ako jej predpovedal horoskop

Lev

Pre Levy to dnes bude pokojný deň. V poslednej dobe ťa posadol obrovský zhon kvôli prichádzajúcim Vianociam. Piatok ale prežiješ v znamení pokoja. V práci sa s kolegami uvoľníte a úprimne sa porozprávate. Budeš mať tak pocit, že si si našla nových priateľov. Pohodový večer prežiješ v náručí svojej lásky. Dáte si Netflix, chill a nezdravé jedlo. Bude to nezabudnuteľné.

Panna

Práve dnes na teba doľahne to, že Vianoce sú už za dverami. Doteraz si to akosi nevnímala, no teraz sa ti to dostane do povedomia. Po práci teda vyrazíš na nákupy, no budeš celkom zúfalá. Ako poradcu si radšej zavolaj kamarátku, s ktorou sa na takejto babskej jazde aj zabavíš.

Váhy

Už celý týždeň sa tešíš na párty, ktorá ťa čaká práve dnes večer. A keďže sa nevieš dočkať, tento deň sa ti bude zdať extrémne zdĺhavý. Ihneď potom, čo sa ti skončí pracovná doba, vyskočíš zo stoličky ako zo struny a rýchlo vybehneš z kancelárie. Potrebuješ sa predsa poriadne pripraviť. Večer to ale nepreháňa s alkoholom, pretože by ťa to mohlo vypnúť na celý víkend.

Škorpión

Tento mesiac pre teba bol veľmi náročný a práve dnes to na teba všetko doľahne. Ako sme ti naznačili v nedávnom článku, patríš medzi znamenia, ktoré čaká nepríjemný koniec novembra. Po príchode z práce sa doma zošuchneš na posteľ a zaleje ťa akási malá depka, kedy budeš bez duše iba ležať a premýšľať nad svojím životom. Aj toto zlé obdobie ale pominie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop