znamenia ktoré budú sklamané

Určite s nami budeš súhlasiť, keď ti povieme, že aj tento rok prešiel naozaj rýchlo. Počas neho si sa určite stretla s rôznymi nepredvídateľnými situáciami. Ako ale dopadne tvoj koniec predposledného mesiaca? Zisti, či patríš medzi znamenia, ktoré budú sklamané.

Je až neuveriteľné, že pred nami sú posledné dva novembrové týždne. Čas neuveriteľne letí a my tu o chvíľu máme Vianoce a koniec roka. Teraz ti predstavíme 4 znamenia, ktoré to na konci novembra nebudú mať také jednoduché a možno na chvíľu aj zabudnú na to, že nás čakajú krásne sviatky.

Panna

Stalo sa to, pred čím ťa varoval náš mesačný horoskop. Nadobudla si príliš veľké sebavedomie a množstvo ľudí si možno ponižovala. S takýmito vecami sa ale nezahráva, pretože karma je zdarma. Ako sa hovorí: „Nikdy sa nepovyšuj, lebo budeš ponížený.“

smutné dievča pri okne
zdroj: Pexels/Marcelo Chagas

Patríš medzi znamenia, ktoré čaká nešťastný koniec mesiaca v oblasti zdravia. Nie ty, ale tvoj najbližší človek sa môže dostať do komplikácií, ktoré pred Vianocami rozchodí len veľmi ťažko. Všetko ale napokon dobre dopadne.

Najbližšie dni preplačeš veľmi veľa času. Budeš zdrvená a neustále sa budeš pýtať samej seba, prečo sa to deje práve tebe a čo ste komu spravili, že sa vám toto deje. Buď ale silná, pretože to nepomôže len tebe, ale aj tvojmu blízkemu a celej smutnej rodine.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy