pexels/jennybe

Prinášame ti ďalší denný horoskop, ktorý ti odhalí tajomstvá tvojho dňa. Stačí, ak si nájdeš svoje znamenie, ktoré ti všetko prezradí. 

Baran

Nerob veľkú vedu z nezrovnalostí. Aj tie patria k životu. Stačí, ak zvolíš diplomatický prístup a samo sa to vyrieši. Naopak, krikom len podporíš nezhody a napätie sa bude stupňovať.

Býk

Teš sa na pekný deň. Verila by si, že sa ti bude dariť v práci aj doma? Dnes by si mala staviť na intuíciu. Mozog je skvelý radcom, ale nie vždy aj dobrým priateľom. Neukáže ti všetko, o čom by si mala vedieť.

Blíženci

Nezačni panikáriť, ak to nepôjde podľa tvojich predstáv. Stále je šanca, že to splníš na výbornú. Nikdy nie je neskoro. Dôležité je nevzdať sa a zabojovať. Pokiaľ budeš mať v sebe trpezlivosť a nádej, skutočne to dopadne dobre.

Rak

Dnes sa zameraj na zdravie, aby si neprepínala tvoje sily. Už to nie je čo to bývalo a tiež ani tvoja kondička. Dopraj si veľa čistej vody. Ani by si neverila, že v obyčajnej minerálke nájdeš pomoc.

Lev

V práci sa na teba navalí kopec povinností, ale kolegovia ti pomôžu, nenechajú ťa v štichu. Zvládneš to. Potom sa venuj už len svojej polovičke. Spolu prežijete celkom príjemný romantický večer.

Panna

Opantá ťa strach, ale ty nevieš, z akého dôvodu. Tvoje podvedomie však už tuší, odkiaľ to pramení. Nadišiel čas, aby si doriešila minulé spory. Ťaží ťa to na srdci, je to ako kameň, ktorý potrebuješ odhodiť.

Váhy

Bujaré zábavy nie sú zrovna to, na čo by si sa mala nechať nahovoriť. Žiješ dosť divoký život a zabúdaš sa potom sústrediť na dôležité veci. Už si si dokončila pracovné povinnosti? A myslíme tým, všetky?

Škorpión

Takýto úspešný deň si už dávno nezažila. Budeš ako ryba vo vode. Neváhaj z toho teda vyťažiť maximum. Je to jedna z ciest, kedy môžeš získať viac, než si si niekedy želala.

Strelec

Od ohovárania ruky preč. Nikdy nevieš, kedy by sa ti to mohlo vypomstiť. Na druhej strane, páčilo by sa tebe, kedy by poza tvoj chrbát niekto riešil tvoju osobu, navyše v zlom svetle?

Kozorožec

Maj dobre otvorené oči a ani svoj chrbát nenechaj bez ochrany. Hrozí ti podraz od niekoho, od koho by si to rozhodne nečakala. Aj také veci sa stávajú. Zachovaj pokoj a nech rozum víťazí.

Vodnár

Na to, aby si sa vedela pohnúť, musíš zanalyzovať svoje doterajšie kroky. Zobrať si ponaučenie z chýb a s čistým štítom sa vrhnúť do nových možností, ktoré sa ti zhora sypú.

Ryby

Niektorí tvoji príbuzní majú problémy, ale ty to prehliadaš. Dokedy to tak bude? Začni sa viac zaujímať o blízkych. Možno na dnes by stačil jeden obyčajný telefonát, ktorý ťa vlastne nestojí nič.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy