Unsplash.com/Davids Kokainis

V dnešnom článku nájdeš všetky ženské znamenia zoradené podľa toho, akými partnerkami vo vzťahu v skutočnosti sú. 

1. Blíženci

Žena narodená v tomto znamení je najlepšia priateľka. So svojim priateľom sa o všetko delí, pomáha mu a rešpektuje ho. Vie mu dať priestor a je trpezlivá.

2. Škorpión

Priateľka v tomto znamení je veľmi dobrá voľba, pretože je chápavá, milujúca a pre svojho partnera urobí všetko. V posteli sa stále snaží zlepšovať a nechať priebeh fantázii.

View this post on Instagram

A whole mood @grlwithbangs

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

3. Panna

Žena narodená v tomto znamení je super priateľkou, pretože vie vždy povedať to, čo chce jej priateľ počuť. Podporuje ho a motivuje ho v tom, aby sa stal lepším človekom.

4. Lev

Priateľka, ktorá je narodená ako Lev, je verná. Vždy je oddaná svojmu partnerovi a nepozerá sa po žiadnom inom. Nevymýšľa si žiadne hlúposti a je vyspelá.

5. Rak

Žena v tomto znamení je dobrá priateľka, no niekedy vie vybuchnúť. Stratí nervy a všetko, čo robí jej partner, je zlé. Napriek tomu ho veľmi ľúbi a zostáva pri ňom.

6. Ryby

Aká je frajerka v znamení Ryby? Veľmi citlivá. Dotkne sa jej všetko, čo partner povie zo srandy. Veľa plače, niekedy to partnera štve, no napriek tomu verí, že našiel tú pravú.

7. Kozorožec

Priateľka, ktorá sa narodila v tomto znamení, má vo vzťahu určité medzery. Bola by rada, ak by bol jej partner viac romantický. Háda sa s ním často, pretože jej často nevyjadruje lásku.

8. Baran

Žena, ktorá sa narodila ako Baran, je inteligentná. Je skôr praktická, než romantická. Svojho partnera sa snaží podporovať vo všetkom, čo robí. Neznáša len to, keď sa správa, akoby mal 12. Vtedy vybuchne.

9. Vodnár

Frajerka, ktorá je narodená v tomto znamení, sa musí veľa učiť. Veľa vážnych vzťahov ešte nemala, preto niektoré veci nechápe a chce ich robiť inak. Vo vzťahu vznikajú nezhody a nedorozumenia.

10. Býk

Žena, ktorá je sa narodila ako Býk, je temperamentná. Na dlhodobú priateľku sa moc nehodí, pretože si chce užívať voľnosť. Pri nikom dlho nevydrží a svojho partnera vždy sklame.

11. Strelec

Priateľka, ktorá je narodená v tomto znamení, nie je najlepšia voľba. Svojho partnera by chcela zmeniť na svoj obraz. Nechápe, že je správne, keď sú medzi nimi rozdiely. Chcela by, aby boli naladení rovnako.

12. Váhy

Žena, ktorá je narodená ako Váhy, je najhoršia partnerka. Svojho priateľa neustále ponižuje a nepodporuje ho. Všetko mu zakazuje a najradšej je, keď je doma pri nej, pretože ho má pod dozorom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating