Photo by Anna Shvets from Pexels

Aj ty si už premýšľala nad tým, kde sa všetci dobrí muži schovávajú? Sú už naozaj všetci zadaní alebo ťa ten tvoj vyvolený čaká niekde za rohom? Musíš si ho nájsť sama alebo ti ho do cesty pošle osud?

Možno to volať osudom, náhodou, plánom vesmíru. Je to jedno. Podstatné je, že každý z nás svoju polovičku raz nájde. Niekto to stihne ešte počas školských čias, a niekto bude mať za sebou väčšinu života, kým spozná niekoho, pri kom si môže konečne vydýchnuť. No a teraz k otázke kde.

Akú odpoveď si čakala? Keby sme vedeli, kde a kedy nájsť toho pravého, predišli by sme mnohým zlomeným srdciam. Keby sme vedeli kde, čakali by sme tam hádam celý život.

Nezistili by sme, že ten náš ex ním nebol, no zároveň by sme sa zo vzťahu s ním nepoučili. Nezamilovali by sme sa bezhlavo do našej letnej lásky, pretože by sme vopred vedeli, že to nie je správne miesto ani čas. Ale prišli by sme o toľko vzrušenia, motýle v bruchu a tak úžasné spomienky!

Hovorí sa, že ten, kto hľadá, nájde. No v láske to takto nechodí. Tú nájdeš vtedy, keď hľadať prestaneš. Ži svoj život, zameraj sa na seba, buď šťastná. A ani nebudeš vedieť ako, a ten pravý sa objaví. To je kúzlo života. Ak veľmi tlačíš na pílu, nevyjde to.

Môže ťa stretnúť na tých najrôznejších miestach. Na takých, kde sa objavuješ denne, ale aj tam, kde ťa zavedie iba náhoda. A potom si povieš, že to by si nikdy nečakala. A o tom to je. Ak by si to čakala, nebolo by to ono.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating