Horoskop na november

Jedenásty mesiac v roku je tu a s ním k nám prichádza aj prudká zmena počasia. Už to viac nebude o jeseni. Zavíta k nám zima a prípravy na najkrajšie sviatky v roku. Náš veľký horoskop na celý mesiac ti prezradí, v čom sa ti v najbližších týždňoch bude dariť a v čom totálne pohoríš. 

Čaká ťa prelomový mesiac alebo ťa postretne nepekný stereotyp? Nájdeš si novú lásku a bude to tentokrát to pravé orechové alebo sa rozídeš? Viac sa dozvieš v našom mesačnom horoskope.

Horoskop na november

Baran

V predošlých týždňoch si mala viac usmievavé dni. To ovplyvňovalo slnečné počasie počas babieho leta, ktoré už však skončilo. S novým mesiacom k nám prišlo typické sychravé jesenné počasie. Ráno nás zobúdzajú hmly a slnko sa schovalo za oblaky a to bude ovplyvňovať tvoju náladu aj v novembri. Tú budeš mať kvôli tomu na bode mrazu.

Hoci to spočiatku nebude vyzerať veľmi ružovo, budeš mať mesiac plný lásky. Dokonca patríš medzi znamenia, ktoré si nájdu pravú lásku, takže sa máš na čo tešiť.

V novembri by si si mala dávať pozor na zdravie. Skús si postrážiť imunitu, pretože ťa potrápi nádcha či chrípka. Zabehni aj do fitka a do jedálnička zaraď kopec zeleniny a ovocia.

Býk

Na rozdiel od minulého mesiaca, november budeš mať trošku náročnejší. Mesačný horoskop na október ti predpovedal, že sa ti vo všetkom bude dariť. V najbližších týždňoch sa ale trošku potrápiš. Určite sa však neboj, pretože všetko napokon dopadne dobre.

Aj tvoj partner ťa tento mesiac trošku potrápi. S nepekným počasím prídu aj nejaké malé hádky. Žiaden rozchod ťa však tento mesiac, našťastie, nečaká. Všetko urovnáte a užijete si aj príjemné chvíľky.

Aj zdravie Býkom v novembri trošku zaškrípe. Do svojho denného programu by si mala zaradiť hodinové prechádzky, pretože čerstvý vzduch ti pomôže vybudovať silnú imunitu. Ak sa toho nebojíš, skúsiť by si mohla aj otužovanie.

pár na jeseň v lese
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Blíženci

V jednom odvetví ťa čaká ten najhorší a najťažší mesiac z celého roka. Spolu s jeseňou a zimou k tebe prichádza zlé životné obdobie, ktoré ale skončí dobre. Bohužiaľ, dočkáš sa toho až na začiatku budúceho roka. V zdraví to nebude. To ťa vytrápilo už minulý mesiac a v novembri ti dá pokoj.

Práve láska je tá, ktorá ťa potrápi. Už na konci minulého mesiaca si patrila medzi znamenia, ktoré čaká ťažký rozchod. Dôvodom bude nevera od tvojho partnera, ktorý ťa neuveriteľne sklame. Nikdy by si to o ňom nepovedala a svedčí o tom aj to, že sa v poslednej dobe správal úplne rovnako (galantne) ako na začiatku vzťahu.

Prejsť ťažkým rozchodom ti pomôžu práve kamarátky. Niektoré ťa dokonca príjemne prekvapia, pretože si v nich nemala až takú dôveru.

Rak

Tvoj október nebol práve najlepší, no tento mesiac to bude opačne. Vo všetkých oblastiach tvojho života sa to akosi utrasie a ty si konečne vydýchneš.

Ako ti už naznačil náš článok, ktorý sa venoval znameniam, ktoré v novembri nájdu lásku, v práci toho budeš mať menej. Akosi sa to udupe a aj šéf na teba zmení názor. S kolegami si budeš rozumieť viac ako kedykoľvek predtým a nájdeš medzi nimi veľkých kamarátov. Dávaj si však pozor na financie, pretože priveľa utrácaš a Vianoce sú už za rohom.

Tento mesiac bude pre teba prelomový v oblasti lásky. Nezadané si možno nájdu svojho pána Božského. Zadané si zase začnú vážiť svojho partnera.

mesačný horoskop
zdroj: Pexels/Taryn Elliott

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy