Mesačný horoskop

Máme tu október a s ním aj jesenné počasie, ktoré so sebou prináša únavu, depresiu a aj choroby. Chceš vedieť, aký bude tvoj mesačný horoskop? Čítaj ďalej. 

Čo ťa čaká v oblasti života, lásky a zdravia? Zisti to podľa svojho znamenia zverokruhu.

Baran

Tento mesiac budeš ako na hojdačke. Dobré dni sa budú striedať s tými pesimistickými, pretože upršané počasie ti bude kaziť náladu. Odrazí sa to aj na tvojom výkone v práci. Tráv veľa času so svojimi priateľmi.

V láske to bude oveľa lepšie. Chladnejšie dni budete tráviť doma pod dekou a konečne sa zlepší aj vaša komunikácia. Budete mať na seba viac času a bude to vidieť. Ak si single, pravdepodobne to tak aj zostane.

Dávaj si veľký pozor na svoje zdravie, pretože tvoja imunita je oslabená a ľahko prechladneš. Nezabúdaj na vitamíny a robievaj si teplé čaje. Potrápia ťa aj bolesti hlavy.

Býk

Tento mesiac ti hviezdy naozaj budú priať, pretože sa ti bude dariť takmer vo všetkom. V práci konečne ocenia tvoju snahu, s rodičmi ťa čaká pekný víkend a priatelia ti budú stále zlepšovať náladu.

Rovnaký úspech čakaj aj v oblasti vzťahov. Pokiaľ si sama, určite stretneš niekoho, kto ťa nenechá chladnou. Keď si zadaná, s priateľom by ste si mali vyraziť na výlet, kde sa budete môcť venovať len sebe.

Mesačný horoskop hovorí, že ťa nepotrápi ani zdravie. To ale neznamená, že nemusíš dodržiavať pitný režim a spať toľko, aby si sa cítila odpočinutá.

denný horoskop
zdroj: Pexels/Oziel Gómez

Blíženci

Jeseň nemáš veľmi v obľube, pretože sa cítiš stále unavená a bez nálady. Chýbajú ti slnečné dni, preto sa ti nič nechce. Najradšej by si odložila všetky povinnosti, no radšej to nerob, pretože ak sa ti toho nakopí veľa pred sviatkami, nikdy to nedokončíš.

Bude to trochu škrípať aj vo vzťahu. Keďže nebudeš úplne v pohode, nebudeš mať chuť na milovanie s partnerom, z čoho môže byť trochu podráždený. Povedz mu, aby na teba netlačil, nedus všetko v sebe.

Tento mesiac ťa dokonca potrápi aj tvoje zdravie. Budeš mať problémy s trávením a aby toho nebolo málo, zhorší sa aj tvoja pleť. Tie dve veci môžu mať spolu súvis, preto neváhaj navštíviť lekára.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy