žena jeseň

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mesiac september ubehol skutočne veľmi rýchlo a pred nami je október. Horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia zverokruhu bude náročnejším v láske, no o to viac šťastia sa im črtá v profesionálnej oblasti. Tie, ktoré majú za sebou náročné obdobie vo vzťahoch, zažijú pozitívnu zmenu. Čo čaká v najbližšom období práve teba?

Horoskop na október

Baran

Nový jesenný mesiac bude pre tvoje znamenie o niečo náročnejší. Horoskop hovorí, že sa budeš musieť vysporiadať do 12. októbra s opozíciou Marsu a Merkúra. Priprav sa na rôzne zdroje stresu predovšetkým v profesionálnej sfére, kde môžeš zažívať chvíle napätie alebo zablokovania.

Druhá polovica mesiaca ti prinesie o niečo viac šťastia a energie navyše. V láske môžeš rátať s aktívnou Venušou, ktorá bude konať vo tvoj prospech len do 9. októbra. Dôležitý preto pre teba bude dostatočný oddych a relax. Stres a napätie by sa mohlo odraziť aj na tvojom zdraví.

Býk

Mesiac október ti prináša po dlhšej dobe veľa úžasných noviniek. V prvom rade sa planéta lásky a krásy vráti do tvojho znamenia, preto zabudni na akékoľvek milostné problémy, ktoré ťa v poslednom období intenzívne trápili. Stanú sa napokon len vzdialenou spomienkou a ty nájdeš vo svojom vzťahu opäť rovnováhu a vyrovnanosť.

Priprav sa však aj na tie menej priaznivé správy, kedy sa Mars dostane do opozície s tvojím znamením a prinesie poriadnu dávku únavy a stresu. Snaž sa viac športovať, prípadne si dopraj viac akéhokoľvek pohybu. Tvoja imunita by mohla zostať podlomená, čo môže byť spúšťačom predovšetkým vírusových ochorení.

zdroj: Unsplash/Seth Doyle

Blíženci

Nový mesiac neprináša pre tvoje znamenie tie najlepšie správy, predovšetkým, čo sa citov týka. Po dlhom a priaznivom období v láske sa ti Venuša otočí chrbtom, preto buď pripravená na chvíle napätia v tvojom partnerskom živote.

Na druhej strane bude planéta Merkúr od 5. októbra aktívna vo tvoj prospech a prinesie ti nové príležitosti a stretnutia na pracovnom poli. Krásnu energiu ti bude v tomto smere dávať do 12. októbra. Pozor si dávaj na chladnejšie dni, ktoré by ti mohli spôsobiť silnejšie prechladnutie, nie je vylúčené, že ťa dostane na niekoľko dní aj do postele.

Rak

Horoskop hovorí, že október bude pre teba mesiacom plným výziev. Tie sú zároveň predurčené k tomu, aby si ich statočne zvládla. Medzi 5. a 25. októbrom nebude núdza o prekážky, ktoré budeš musieť prekonať, avšak ochrana Jupitera a Saturnu ti zaručí úspech. Planéta lásky bude aktívna vo tvoj prospech od 9. októbra, preto druhá polovica mesiaca bude prajná v srdcových záležitostiach.

Pociťovať môžeš miestami stres, napätie a únavu, no obnova energie príde už od 12. októbra. Tvoje telo potrebuje pred prichádzajúcou zimou dostatok síl a posilnenie imunitného systému. Zameraj sa nielen na vitamínové doplnky, ale skús do svojho jedálnička zaradiť viac ľahšieho jedla, ovocia a zeleniny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop