znamenia

Pohyb by mal byť našou prirodzenou súčasťou. Sú medzi nami také, ktoré si bez neho nedokážu predstaviť svoj život, no i také, ktoré k nemu inklinujú menej alebo vôbec. Podľa astrológie šport najviac milujú štyri znamenia zverokruhu. O ktoré ide?

Znamenia, ktoré milujú šport

Baran

Osoby narodené v tomto znamení sú samy o sebe veľmi dynamické, energické a súťaživé. Láska k športu u nich nikdy nevymiera, pretože pohyb zohráva v ich živote veľmi dôležitú úlohu. Práve tu majú možnosť predviesť svoje pohybové a vodcovské zdatnosti. Najviac sa im darí v rýchlych športoch, ako basketbal, atletika či bojové umenie. Vášeň pre šport ich robí v tomto smere veľkými konkurentmi.

Blíženci

Blíženci sú v oblasti športu veľmi všestranní a prispôsobiví. Radosť nachádzajú v akomkoľvek type pohybu. Povaha, ktorá je v ich prípade nepokojná, z nich robí skvelých účastníkov v tej športovej aktivite, ktorá si vyžaduje rýchle myslenie a rovnako aj strategické plánovanie. Najviac obľubujú tenis alebo bedminton, kedy do hry vstupuje ich obratnosť, koordinácia a schopnosť nachytať protihráčov.

Žena cvičí vonku na terase
zdroj: Pexels/Marta Wave

Strelec

Tieto bytosti patria medzi dobrodružné typy športovcov, ktoré majú v sebe zakorenenú lásku k fyzickým aktivitám a dobrodružstvám. Najviac ich lákajú športy, kde vnímajú pocit slobody a objavovania. Vynikajú v horolezectve, lyžovaní či snowboardovaní. Nové zážitky sú pre nich v tomto smere zakaždým veľmi dôležité a nútia ich posúvať svoje limity čoraz vyššie.

Vodnár

Toto nezávislé a inovatívne znamenie najčastejšie inklinuje k jedinečným športom, aj preto si bez nich nedokáže predstaviť svoje životné bytie. Vodnári patria medzi tých, ktorí majú prirodzenú schopnosť skúmať alternatívne formy fyzickej aktivity. Vynikajú v parkoure či skateboardingu. Ide o športy, kde dokážu najviac prejaviť svoju kreativitu, slobodu a jedinečnosť. Práve tieto aktivity im umožňujú posúvať vlastné hranice.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy