Unsplash/Almos Bechtold

V krvi im koluje príťažlivosť, v sebe nosia magnet,, ktorý s mužmi dokáže poriadne zamávať. Majú to jednoducho v sebe zakorenené. Patríš medzi tieto znamenia zverokruhu? Hviezdy vypovedajú o ženách mnoho a nositeľky určitých znamení sa môžu zhodnúť v určitých charakteristikách. Sú to také ženy, ktoré sú bez akejkoľvek námahy stredobodom pozornosti mužov, na ktorých stoja zástupy žien. Samozrejme, že každá žena má v sebe určité čaro bez ohľadu na to, v akom znamení sa narodila! Takže žiadne stresy, ak nenájdeš dnes v tomto zozname to svoje.

Panna

Na prvom mieste sa nachádzajú ženy narodené práve v znamení Panny, ktoré sú veľmi emotívne, avšak svoje pocity vedia dosť dobre ovládať. Sú vážne, ale tiež veľmi dobré, láskavé, trpezlivé a veľkorysé. Sú často vnímané ako anjeli! A to dokáže s mužom poriadne divy narobiť. Mužov si vedia získať i svojou zodpovednosťou a skvelými organizačnými schopnosťami. Ďalšie plus, hádky sa snažia vyriešiť s maximálnym kľudom, avšak nevyhýbajú sa im, ale chcú ich doriešiť!

Vodnár

Na druhom mieste sa nachádzajú určite ženy narodené v znamení Vodnára. Sú naozaj inteligentné, rady sa cítia ako kráľovné. Sú úprimné a nevedia klamať. Komunikácia s nimi je vždy príjemná a vždy si s nimi človek má čo povedať. Zároveň sú veľmi obetavé a ak sa rozhodnú pre rodinu, urobia všetko čo je v ich silách, aby rodina mala všetko. Muži si to veľmi cenia, pretože nájsť starostlivú ženu, ktorá myslí aj na druhých a nie len na seba, je vzácnosť.

Váhy

Na treťom mieste sa nachádza znamenie zverokruhu Váhy. Opäť, aj tieto ženy sú veľmi inteligentné a vedia sa správať ako skutočné dámy, čo nejeden pán patrične vie oceniť. Ženy narodené v tomto znamení sú krásne, obliekajú sa elegantne, majú skvelý zmysel pre humor. Milujú flirtovanie, rozmanitosť a obdiv. Keď sa ale rozhodnú pre svojho vyvoleného, o vzťah sa starajú a snažia sa vybudovať silné základy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy