Unsplash/Almos Bechtold

V jednej známej piesni sa spieva, že čo bolí, to prebolí. Takto to býva najmä so vzťahmi, ktoré neskončili dobre a dokázali človeku zlomiť srdce. Niekto sa z toho dostane pomerne rýchlo a niekto potrebuje mnoho rokov na to, aby dal láske znova šancu. Ak vôbec sa ešte odváži. Tieto 3 znamenia zverokruhu to dobre poznajú, po tom, čo ich láska sklamala, už viac neveria v šťastie.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení je citlivý, aj keď sa to tak nemusí zdať. No čo je na ňom známe je to, že je veľkým bojovníkom za spravodlivosť a preto, keď raz dostane kopačky, ktoré neboli podmienené vzájomnou dohodou, cíti sa byť podrazený natoľko, že na túto zradu nedokáže zabudnúť.

Okrem toho ho vie sklamať aj fakt, že si nevie nájsť niekoho, kto by k nemu dokonale sedel, aj keď po láske a harmonickom vzťahu veľmi túži.

Ryby

Človek v znamení Rýb patrí k najcitlivejším ľuďom vôbec. Preto sa niet čo čudovať tomu, že ak raz zažije sklamanie v láske, dokáže na ňu priam zanevrieť. Ten pocit smútku je pre neho tak bolestivý, že si dáva pozor, aby sa znova nezopakoval.

Preto je v ďalších nových vzťahoch veľmi pomalý a nedôverčivý, aby sa neotvoril niekomu, kto mu za to stáť nebude.

Škorpión

Škorpión pôsobí na ľudí tajomne a odmerane, no pod jeho škrupinou sa skrýva vášnivý človek, ktorý túži po láske. Od vzťahov má však vysoké nároky a preto zažíva časté sklamania. To vedie k tomu, že si už nechce pripustiť niekoho blízko k telu, kým v tom nevidí význam.

Na rozdiel od predošlých dvoch znamení sa však nevzdáva, so sklamaním sa akosi naučil žiť a verí, že raz niekto jeho smolu pretrhne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy