Erotogénne zóny

Dotyky milovanej osoby všeobecne máme všetci veľmi radi. Ale každá z nás by bola ešte radšej, kebyže partner počas milovania nevynechá ani naše erotogénne zóny. Každé znamenie zverokruhu ich má totižto inde a vzťahuje sa to rovnako aj na ženy, ale aj na mužov.

Sedí to na teba alebo na tvojho partnera?

Baran

Erotogénnu zónu tohto znamenia nájdeš na ušiach. Bozk za uško alebo na ušný lalôčik ho dokáže veľmi potešiť, ba až rozpáliť. Takisto sa mu veľmi páči, keď sa mu niekto dotýka hlavy alebo vlasov. Takže keď chceš poriadne potešiť svojho muža v znamení Barana, masáž a škrabkanie hlavy budú to pravé orechové.

Býk

Pokiaľ sú ľudia v znamení Býka vzrušení, tak erotogénnou zónou sa pre nich stáva doslova celé telo. Najviac však milujú dotyky a bozky na krku.

Blíženci

Blíženci jednoducho milujú fyzický kontakt a sú strašne radi, keď sa ich partner vo všeobecnosti dotýka. Takže nežné bozky, dotyky a pohladenia chcú cítiť na celom tele a zbožňujú to.

Rak

Rak nemá konkrétnu erotogénnu zónu na svojom tele alebo o tom možno zatiaľ nevie. Veľmi však ľúbi objatia, byť v náruči milovanej osoby je pre neho najväčšou formou prejavu lásky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy