Unsplash/Anastasiya Pavlova

Posledný deň v roku sa ku nám blíži rekordným tempom. Aj keď sú spoločenské udalosti mierne obmedzené, zábava na Silvester nemôže chýbať.

Tieto znamenia zažijú najlepšiu poslednú noc v roku, pretože sú veselé a dokážu sa zabávať do skorého rána.

Býk

Tento výnimočný človek sa má naozaj na čo tešiť. Jeho Silvester bude nezabudnuteľný, pretože ho môže čakať prekvapenie v podobe stretnutia osudovej lásky. Či sa z nej stane nový partner alebo len kamarát, je len na Býkovi. Dôležité však je, aby počas dňa nespravil nejakú hlúposť, ktorú by mohol v novom roku ľutovať.

Blíženci

Veselí Blíženci majú oslavy najradšej. Silvester bude pre tohto človeka zlomový, pretože mu prinesie pozitívnu správu, ktorú nečakal ani v tom najlepšom sne. Vďaka tomu bude mať počas dňa dobrú náladu a nič ho neodradí od toho, aby si pustil hudbu a pretancoval celý večer až do rána. Vie, že tieto bezstarostné chvíle mu nikto nevráti, preto sa ich snaží užívať do poslednej minúty.

Lev

Ako už určite vieš, Lev miluje bohémsky život. Práve preto je Silvester jeho najobľúbenejším sviatkom v roku. Môže sa vyblázniť a pritom nič neriešiť. Jeho vnútorné ja sa poteší, že vyzdobí domácnosť podľa svojich predstáv a všetko sa bude ligotať. Lev totiž zbožňuje zlaté a strieborné veci. Prekvapiť ho môžu hlavne priatelia, ktorí sa s ním prídu zabaviť.

Kozorožec

Posledným znamením, ktoré zažije najlepší Silvester, je veselý Kozorožec. Môže sa tešiť na spoločnosť svojho partnera po celý deň a aj ten nasledujúci. Hovorí sa, že ako na Nový rok, tak po celý rok, preto bude spokojný, že ho neopustí. Veľkolepé oslavy nie sú pre neho, no to, že prežil celý rok v zdraví, si oslavu žiada. Rodina si pre neho pripraví prekvapenie, ktoré ho zaskočí, no zároveň aj dojme a poteší na duši.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy