Photo by Candice Picard on Unsplash

Láska je zvláštny cit, ktorý nás núti robiť ešte zvláštnejšie veci. Niekedy si ani nevieme predstaviť, čo všetko sme pre milovaného človeka ochotní urobiť, riskovať, čoho sa vzdať.

Občas ani seba samých nespoznávame. Existujú totiž ľudské povahy, ktoré sú pre lásku ochotné obetovať všetko. Sú to ľudia narodení v týchto 3 znameniach.

Rak

O Rakovi je dobre známe, že patrí k najcitlivejším znameniam zverokruhu vôbec. Ak nájde lásku svojho života, za nič na svete sa jej nechce vzdať, a robí všetko pre to, aby bola jeho polovička spokojná. Pretože ak by to tak nebolo, hrozil by rozchod, a toho sa Rak bojí najviac.

Svojej láske je verný, a urobí všetko, čo mu povie, len aby bola šťastná. Nech už je požiadavka hocijaká, on to spraví. Občas pre to vyzerá, akoby bol pod papučou, no on to tak vôbec nevníma.

Škorpión

Škorpión je podobný ako Rak. Ak je zamilovaný, pre svoju polovičku je k dispozícii celým telom i mysľou. Do vzťahu ide so všetkou vášňou, a práve ju vkladá aj do každej veci, ktorá so vzťahom súvisí.

Je ako hrdina z romantického filmu, ktorý je ochotný bežať za lietadlom, len aby povedal milujem ťa. Preto je vhodným partnerom každého, kto občas čaká od vzťahu nejaké veľké gestá.

Býk

Býk, aj napriek tomu, že to na prvý pohľad tak nevyzerá, patrí k veľmi láskavým ľuďom. Za jeho tvrdohlavosťou sa skrýva svedomie, ktoré by mu nedovolilo druhému ublížiť.

Ak ho jeho polovička o niečo požiada, neváha jej to splniť. Avšak rovnakú obetavosť očakáva aj on od nej. Je ochotný vzdať sa kvôli nej naozaj všetkého, a riskovať iné vzťahy len pre to, aby zistil, či stojí za to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy