instagram/couplegoals

Slovo láska znamená pre každého jedného človeka niečo iné. Predstavujeme si osobu, pocit, životný moment, spomienku, … má milión podôb a prívlastkov. Prvá či večná, tá skutočná, či tá, ktorá ti zlomila srdce. Školská, platonická, letná, … zo všetkých jej tvárí, je však najkrajšia iba jedna. 

Je to tá, ktorá dáva späť. Ktorá ti ukáže, aký je to pocit, keď niekomu na tebe záleží. Pocit, pri ktorom vieš, že pre niekoho znamenáš tak veľa, že na teba niekto myslí a je ochotný kráčať životom po tvojom boku. Pretože milovať a byť milovaný je to najkrajšie v živote. A každá z nás by mala vedieť, aký je to pocit, byť tá, ktorú niekto ľúbi. Tak naozaj.

Nie slepo, nie iba preto, že chce využiť šancu. Pocítiť, aké je to zažiť čistú lásku, ktorá si nepýta nič späť. Iba je tu a dáva ti pocit bezpečia a pokoja, akému sa nič nevyrovná.

Je to podoba lásky, ktorá ťa hladí po tvári a usmieva sa na teba hneď po zobudení. Druh lásky, ktorý ťa berie takú, aká si, nesnaží sa ťa zmeniť. Podporuje ťa v tvojich snoch a stojí pri tebe, nech sa deje čokoľvek. Keď sa pozrieš na niekoho, kto v sebe túto lásku k tebe prechováva, tvoje srdce a duša si tým budú 100 % isté.

Bude to tvoj najlepší kamarát, parťák pre zábavu, ale aj človek, s ktorým môžeš rozobrať všetky témy sveta. Môžete sedieť vedľa seba bez slova, no aj tak budete šťastní. Pretože nie je nič krajšie a naplňujúcejšie, ako láska, ktorá je opätovaná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating