Instagram/priscidasilva

Skúsila si sa niekedy zamyslieť nad tým, aký muž by sa ti vlastne páčil v posteli? Pretože to, kedy sa kto narodil, prezradí veľa aj o „posteľnom“ apetíte ľudí. Zisti, ktoré znamenie sa hodí najviac k tebe. 

Baran

Baran, ktorý miluje vzrušenie a nápaditosť, by našiel symbiózu práve s Váhami. Obaja majú obrovskú fantáziu a radi experimentujú.

Býk

Divoký Býk na oplátku potrebuje niekoho, kto je romantický a prejavuje nežnosti. Ideálny partner sú Ryby. Vzájomne sa budú dopĺňať a nikdy na seba nezabudnú.

Blíženci

Blíženci potrebujú hranie sa mačičku a myš. Dokonalým hráčom pre nich je Strelec, ktorý celú game okorení. Prichádza stále s niečím novým.

Rak

Lev a Rak tvoria skvelú kombináciu. Obaja sú zmyselní, temperamentní a dokážu rýchlo okúzliť. V posteli si vedia vytvoriť dokonalú harmóniu.

Lev

Dynamický Lev si najviac rozumie v posteli paradoxne s niekým, kto je opak neho. Jeho kritéria spĺňa Vodnár, ktorý je oproti nemu submisívny.

Panna

So Škorpiónom prežije splnený sen. Pretože plachá Panna potrebuje vedľa seba niekoho, kto sa nebojí okúsiť i zakázané ovocie.

Váhy

Dokonale si budú rozumieť s Baranom. Túžia po nekonečných možnostiach. I keď niekedy Baran myslí predovšetkým len na svoje potreby.

Škorpión

Toto znamenie je kľudné a bojí sa ozvať o tom, po čom túži. Preto potrebuje ohnivého Barana, ktorý ho to naučí a spolu prekonajú zábrany.

Strelec

Skvelým partnerom aj v posteli je pre Strelca Vodnár. Bez problémov budú obaja schopní držať tempo a dosiahnu najdokonalejšiu súhru. Pretože majú podobné túžby.

Kozorožec

Kozorožcovi sa budú z Rýb podlamovať kolená. Pretože len s ním dokáže prejsť cez hranice a poriadne sa uvoľniť. Ryby sú totižto nesmierne atraktívne.

Vodnár 

Pre nekončiacu zábavu lov vo vodách Škorpiónov, ktorí s vami budú ochotne experimentovať. Pokiaľ budeš mať chuť, oni neprestanú.

Ryby

Ideálnym partnerom je Lev. Vzájomne si lichotia a rovnako tak, obaja sú veľmi vášniví a milujú divokosť. Spolu dosiahnu pôžitok.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy