Žena bozkáva muža na líce
Unsplash/Sorin Sîrbu

Muži sú väčší sukničkári, no aj tieto ženy vedia meniť partnerov podľa nálady. Pokiaľ neveríš, čítaj ďalej.

Tieto 4 ženské znamenia nie sú vhodné na dlhodobý vzťah, pretože sú skoro každé ročné obdobie s iným chlapom.

Blíženci

Pri žene v znamení Blížencov nikdy nevieš, čo máš čakať. Je nepredvídateľná, a tak netušíš, aký s ňou môže byť nasledujúci deň.

Pokiaľ má vzťah, tak je šťastná len dovtedy, dokým sa nenudí. Ak ju partner začne nudiť, nemá problém si nájsť ďalšieho alebo ďalších. Potrebuje neustále vzrušenie a adrenalín, preto s nikým dlho nevydrží. Je vetroplach od narodenia.

Lev

Šarmantná žena v znamení Leva má v sebe veľa temperamentu. Neudrží svoje hormóny na uzde, preto sa niekedy stane, že sa vyspí s náhodným mužom aj keď je vo vzťahu.

Neprekáža jej to, pretože by sa s ním aj tak rozišla. Nie je vhodná na dlhodobý vzťah, pretože žiadny muž nedokáže uspokojiť jej milostné túžby.

Váhy

Hoci dokáže táto žena očariť mnoho mužov, no vždy si vyberie na vzťah iba jedného. Nezdá sa to, no aj keď má veľa nápadníkov, žiadneho z nich nepodvádza.

Môže sa stať, že je každý týždeň s iným, no nikdy nie je s dvomi chlapmi naraz. Až taká mrcha nie je, svedomie ešte má.

Strelec

Už určite vieš, že znamenie Strelec, či už je to muž alebo žena, sa nevyhýba vzťahu alebo milovaniu na jednu noc. Žena v znamení Strelca je odvážna a nemá rada, ak musí dlho stáť na jednom mieste.

Rada strieda mužov, pretože aspoň tak nazbiera skúsenosti a v neskoršom veku bude veľa vedieť. Takýto životný štýl by nevyhovoval každému, no Strelec má na to šťastie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy