Ženy sú buď tiché alebo moc energetické. Pri temperamentných ženách je ťažké udržať sa, pretože majú v sebe chaos, ktorý nie každý vydrží. Niekedy jednajú moc unáhlene a svoje činy si neuvedomujú. Vedia sa však ospravedlniť a ak nájdu správneho muža, sú pokojné a láskavé. Sú to ženy narodené najmä v tomto znamení: Býk, Kozorožec a Panna.

Nižšie nájdeš znamenia mužov, ktorí tieto energetické ženy zvládnu.

Strelec

Muž, ktorý vie čo chce. Často býva tento muž športovec a veľký dobrodruh. Rovnako ako žena, aj on vie byť impulzívny a konať rýchlo. Prchkosť by sa dala považovať za jeho druhé meno, no vie sa ovládať. Nechýba mu rozvaha a trpezlivosť. Vie pochopiť temperamentnú ženu, pretože on prežíva rovnaké emócie. Na jej ceste životom (a kariérou) ju nebude zastavovať ale posunie ju vpred. V tomto vzťahu je dôležitý kompromis, inak sa bude muž cítiť sám a žena tak, akoby ju nikto nepodporoval.

Baran

S temperamentnou ženou sa bude dokonale dopĺňať, ak si nájdu spoločné témy na rozhovor. Muž Baran je veľký idealista, má potrebu byť dynamický a aktívny, prebudí v žene ešte viac energie, než doteraz mala. Často býva optimistický a náladu mu pokazí len naozaj niečo vážne, je však plný strachu. Od ženy bude vyžadovať pozornosť, no na oplátku jej dá voľnosť vtedy, keď si o to povie. Vo vzťahu potrebuje cítiť vášeň a vzájomné chýbanie, keď sa dlhšie neuvidia.

Lev

Lev je intenzívny a niekedy oveľa viac, než temperamentná žena. Jeho uvažovanie je logické, no niekedy koná s horúcou hlavou. Ak si nájde energetickú ženu, ich vzťah nikdy nebude zažívať stereotyp. Hádky budú plné emócii a rozumných argumentov. Pre Leva je však vo vzťahu s temperamentnou ženou najhlavnejšie, aby mali dostatok priestoru. Bude trochu žiarliť, no zabezpečí to, aby medzi nimi vládla príťažlivosť. Žena tak bude vedieť, že mu na nej záleží.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.