instagram.com/jovi_travel

Komu sa bude dariť v láske? Október bude mesiac týchto znamení! Čakajú ich dni plné dobrodružstva, nových vecí a možno aj nových lások. Čítaj ďalej a dozvieš sa, či si medzi 4 šťastnými znameniami.

Baran

Tento mesiac môžeš čakať veľké zvraty. Budeš veľmi aktívna, čo sa odrazí aj na tvojej postave – budeš sa cítiť príťažlivá. Muži sa za tebou budú otáčať, pretože sa radi dívajú na atraktívne ženy. V tomto mesiaci sa platonicky zamiluješ veľakrát, no skutočnú lásku pocítiš iba raz. Neotáľaj a drž sa jej.

Ak si vo vzťahu, mala by si byť otvorená zmenám, pretože prinesú do tvojho vzťahu adrenalín a vyženú stereotyp.

Váhy

Tvoja nerozhodnosť sa bude prejavovať najviac v októbri. K mužom budeš zo začiatku odmeraná, pretože ťa v poslednom čase len hnevajú. Postupne si však uvedomíš, že chyba nie je v nich, ale v tebe. Začni byť viac otvorená a budeš mať na lásku šťastie. Zistíš, že muži majú pre teba slabosť. Najmä ten, o ktorom už dlho snívaš. Tento mesiac máš u neho šancu.

Ak si vo vzťahu, tak buď úprimná o všetkom, čo budeš tento mesiac robiť. Keby si klamala, nemuselo by sa ti to vyplatiť.

Lev

Tento mesiac budeš podnikavá a s tvojimi priateľmi vyrazíš na pár výletov. Vďaka tomu budeš mať možnosť spoznať nových ľudí. Medzi nimi bude aj pár mužov, ktorí sa ti zapáčia. Tvoja odvaha a veľkodušnosť ťa povzbudia k tomu, aby si urobila prvý krok ty. V tomto mesiaci ťa žiaden muž neodmietne.

Ak si vo vzťahu, viac sa zaujímaj o svojho partnera. Staraj sa o neho a var mu dobré jedlá. Nikdy nevieš čo sa môže stať a lásku by si si mala vážiť vždy.

Strelec

V tomto mesiaci sa ti bude v láske dariť najviac. Prispeje k tomu tvoja dobrá nálada, pretože tá mužov priťahuje. Nikto predsa nechce byť so ženou, ktorá je nonstop smutná a plače. Drž si svoju pozitívnu náladu a budeš neprehliadnuteľná. Všetci vášniví muži si ťa všimnú a budú chcieť byť s tebou.

Ak si vo vzťahu, v nerozhodných situáciách daj prednosť rozumu pred emóciami. Urobíš dobre a ochrániš svoj vzťah, ktorý bude ďalej rásť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating