instagram/couple

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ruku na srdce a odpovedzme si úprimne. Ktorá z nás by nechcela zažiť nezabudnuteľné rande, kedy môžeme konečne pocítiť, čo je to zábava, pravá romantika a vzrušenie? No stavíme sa, že viac ako 99% z nás odpovie „chcem zažiť také rande“. A veru máme pre teba skvelú správu. Je to možné, stačí, ak si nájdeš muža narodeného v jednom z týchto znamení. 

Nenávidia nudu, milujú dobrodružstvo, zábavu a adrenalín. Keď si toto všetko pospájaš dokopy, nič iné ako dokonalé stretnutie ti z toho nemôže vyjsť.

Vodnár

Muž narodený ako Vodnár miluje netradičné rande a nebojí sa zaexperimentovať. Preto nejedna z nás by bola z jeho spoločnosti úplne namäkko. Nosí v sebe poriadneho divocha.

Pri ňom budeš mať pocit, že si jeho princezná. Bude k tebe pozorný a ukáže ti, čo je to pravá romantika. Oči bude mať len pre teba. No pokiaľ zistí, že nie si na rovnakej vlnovej dĺžke ako on, ukončí to.

Blíženci

Dobrá voľba by bola aj pri Blížencoch. Totižto majú v krvi úžasného spoločníka a romantika. Kvety, sviečky či nežné bozky. Možno si povieš: nie je na bozky príliš skoro?

Ver, že Blíženci ti vytvoria atmosféru ako z rozprávky, z ktorej sa nebudeš chcieť prebudiť. Milujú nápaditosť či vzrušenie a nepohrdnú, ak by si si obliekla nesmierne atraktívne šaty. Vie ich to viac nabudiť a otvoriť ich predstavivosť.

Ryby

V Rybách drieme nesmierne veľký džentlmen. Ak si mala niekedy pocit, že sa z mužov vytráca mužnosť a galantnosť, čo ide ruka v ruke spolu, Ryby ti ukážu, že predsa to ešte nájdeš.

Rande s nimi je dokonalé najmä z jedného dôvodu. Dajú ti pocítiť, že ty si tu tá kráľovná a podľa toho sa aj správajú. Navyše, majú talent komunikovať a ich poetickými slovami si ťa získajú na ich stranu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy