Unsplash/Cassie Lopez

V živote sa ti to stane aspoň raz. Zamiluješ sa do niekoho, kto ťa nebude milovať, pretože bude milovať niekoho iného. Milostný trojuholník môže mať rôzne podoby, no vždy má jednu charakteristickú vlastnosť: nie je príjemný.

Tieto 3 znamenia sa o chvíľu dostanú do milostného trojuholníka, preto by mali byť opatrné.

Strelec

Človek v znamení Strelca je veľký idealista. Má túžbu spoznať celý svet, osudovo sa zamilovať a často lieta s hlavou v oblakoch. Miluje umenie a celý svet je pre neho zázračné miesto. V láske to nemá jednoduché, pretože čaká na „strelenie“ amorovho šípu. Hľadá niečo originálne, nevšedné a zábavné.

Zapletie sa do milostného trojuholníka, pretože ho bude lákať nové dobrodružstvo, experimentovanie a prichádzajúci adrenalín.  

Baran

Človek, ktorý sa narodil v znamení Barana, nie je trpezlivý tvor. Veci hovorí úprimne, každému povie svoj názor priamo do očí a konštruktívnej kritiky sa nebojí. Prekážky mu nerobia problém, surovo si zoberie všetko, čo chce mať. Láska však vyžaduje čas a trpezlivosť. Nedokáže to pochopiť, preto sa o chvíľu zamotá do milostného trojuholníka. Bude chcieť získať niekoho, kto mu lásku nebude opäťovať. Dôvod bude prostý: zaujme ho už na prvý pohľad a rád (budúceho) partnera dobýja, keď vidí, že zo začiatku nemá záujem.

Nepripustí si, že by nemal šancu a bude chcieť bojovať do konca.

Škorpión

Škorpión má v sebe od narodenia niečo, čo priťahuje všetkých ľudí naokolo. Človek v tomto znamení je veľmi komplikovaný, veľa rozmýšľa a občas si robí život ťažším, než je. Ľudom sa často neotvára, pretože spoznal ich krutosť. V láske nemá žiadny úspech, pretože je väčšinu svojho života single. Keď sa objaví niekto, koho by chcel, bude to pre neho výzva, pretože sa zapletie do milostného trojuholníka. Cíti, že medzi dvoma ľuďmi prebehla iskra, preto sa nebude vzdávať – bude sa snažiť o riešenie, ktoré by bolo prijateľné pre všetky strany.

Bude to boj o lásku, no najmä to bude o tom, kto vyhrá a kto prehrá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating