znamenia ktoré nájdu lásku

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pomaličky vchádzame do nového mesiaca. Zisti, či práve ty tá, ktorá vstúpi do novembra správnou nohou. Patríš medzi znamenia, ktoré čakajú úspechy v láske?

Posledné dni to vyzeralo ako v lete. Ráno nás prebúdzalo slnko a mali sme príležitosť schovať hrubé bundy do skrine. Babie leto je ale už na konci a nás čaká už len zima. Cez okno hľadíme na typickú jeseň s hmlami, sychravým počasím a stromami, ktoré hýria všetkými možnými farbami.

dievča uprostred západu slnka
zdroj: Unsplash/Akira Deng

Či už je pre teba toto počasie romantické alebo nie, niektoré znamenia čaká november plný lásky. Si medzi nimi aj ty?

Rak

Hoci nezadané Raky v novembri nenájdu lásku, šťastie budú mať tie zadané. Ak si mala zlé obdobie s frajerom a často ste sa hádali, v najbližších týždňoch sa všetko vyrieši a vy budete opäť takí sladkí ako na začiatku randenia. Keď ste, naopak, stagnovali, čaká vás výrazné zlepšenie vo vzťahu.

Tento mesiac toho budeš mať menej v práci, tak začneš uvažovať, ako zlepšiť tvoj život s partnerom. Máš pocit, akoby si na neho zabudla a o svoju polovičku rozhodne nechceš prísť. Možno si ho pre niečo začneš vážiť viac. S frajerom by si mala chodiť na romantické prechádzky do prírody, pozvi ho na večeru alebo si iba tak užite Netflix a chill.

pár v lese na jeseň
zdroj: Unsplash/Almos Bechtold

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy