Niekedy je naozaj veľmi náročné odhaliť, že ti dotyčný klame a nie je k tebe úprimný. No niektorí ľudia do vienka dostali tú schopnosť odhaliť lož. Napriek tomu ju však len málokto využíva.

Spoznaj znamenia zverokruhu, ktoré majú prirodzený talent na to, aby vycítili, kedy človek klame a kedy je zas úprimný. Patrí tam aj tvoje znamenie zverokruhu?

Vodnár 

Znamenie zverokruhu Vodnár patrí medzi jedno z najzvláštnejších znamení. Len málokto mu vie naozaj porozumieť. Vodnár vo všeobecnosti si len veľmi ťažko vie vyhľadať nejaké kontakty, pretože nik nevie, čo od neho môže očakávať.

Je veľmi zložité pochopiť, aké sú jeho momentálne myšlienky. Na čo je však priam perfektný je odhaľovanie klamstiev. Stačí mu jeden pohľad a vie presne identifikovať, či tu nezaváňa lož. Vodnárovi sa proste neklamať neoplatí.

zdroj: unsplash.com

Blíženec

I keď je Blíženec veľmi dôverčivý, veľmi rýchlo vie odhadnúť, či sa ho niekto nesnaží oblafnúť. Paradoxom je, že sám dobre vie, ako ťahať niekoho za nos, no aj tak je človek narodený v tomto znamení často krutý, keď spozná, že si dotyčná osoba vymýšľa.

Blíženec má na toto šiesty zmysel. Zároveň ho dokáže každá lož veľmi sklamať. Síce sa správa akoby sa nič nestalo, o nič nejde, v skutočnosti ho to však veľmi trápi. Tak ako Vodnára, ani Blíženca sa neoplatí klamať. Zistí to skôr, ako by si čakala.

Lev

Tak znamenie Lev, to je hotový majster odhaľovania klamstiev, doslova mu to ide na výbornú. Má to jednoducho v povahe. Každá nespravodlivosť ho vytáča do nepríčetnosti a za každú cenu musí odhaliť zavádzanie. Pozor však, ide do extrému, keď mu klameš, je schopný sa s tebou nerozprávať dokonca života.

Preto, keď nemáš chuť mu povedať pravdu, radšej sa mu vyhni. Klamať sa mu fakt neoplatí, lebo nakoniec sa aj tak budeš cítiť zle len ty. Nuž, nie nadarmo je Lev kráľ zvierat.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.