Len oni a oni a nič viac neberú do úvahy. Dnes bude reč o znameniach zverokruhu, ktoré majú tendenciu rozkazovať. Najradšej by boli, keby každý skákal, ako oni pískajú. Ale to je nemožné. Preto sa mnohokrát dostávajú do konfliktov.

Reč s nimi je zložitá a niekedy potrebuje dotyčná osoba poriadnu dávku trpezlivosti. Iste, majú aj dobré prednosti, ktoré možno obdivovať, avšak s touto vlastnosťou by mali začať niečo robiť, inak zbytočne strácajú ľudí, s ktorými to má zmysel.

Lev

Ako prvé sa na zoznam zapísalo znamenie lev. Neznáša, keď niečo nemá pod kontrolou. Uprednostňuje, keď všetko vychádza podľa jeho predstáv, ale je nereálne, aby to tak bolo vždy. Veľmi rád rozkazuje a prikazuje druhým čo, ako a kedy majú robiť. Viacmenej hľadí len na seba a ostatní idú bokom. Niekedy sa správa majetnícky a vo vzťahu žiarli aj vtedy, keď to nie je vhodné. Komanduje a má tendenciu meniť ľudí na svoj obraz.

Panna

Tomuto zoznamu sa nevyhne ani panna. Potrpí si aj na ten najmenší detail a vyžaduje to aj od ostatných. Rozčuľuje ju, keď niekto je nezodpovedný a ľahostajný voči povinnostiam. Podobne ako lev, i panna má tendenciu komandovať, napomínať a meniť ľudí podľa svojich predstáv. Nie nadarmo sa radí medzi striktné znamenie, ktoré si všetko vopred naplánuje. Ak sa to vymyká tomu, čo si v hlave naplánovala, ani ti zrejme nemusíme písať, čo by sa dialo.

Kozorožec

A posledné znamenie, ktoré uzatvorí zoznam, je kozorožec. Miluje, keď má všetko vo svojej moci a on je ten, ktorý rozhoduje, čo sa bude diať. Nesie v sebe dominantnosť, ale niekedy to preháňa. Snaží sa sugerovať druhým jeho pravdu odhliadnuc od toho, že ju nemusí vždy mať. Komunikácia s ním je v mnohých smeroch zložitá. Preto pri tomto znamení zverokruhu budeš musieť byť trpezlivá, kým mu ukážeš, že to, čo často prezentuje verejnosti, nie je správne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.