unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Baran: 

Vadí im to, že sa nedokážeš vyrovnať so svojimi emóciami. Si impulzívne znamenie 24 hodín 7 dní v týždni. Striedaš nálady zo sekundy na sekundu.

Býk: 

Tvoji priatelia nemajú radi to, že sa všetko musí točiť okolo teba. Celý čas čo ste spolu, musíš byť stredobodom vesmíru. Mala by si dať priestor aj ostatným.

Blíženci:

Nemajú radi to, že si zábavná. Lenže ty si až priveľmi zábavná, si moc aktívna, si živlom na večierku a niekedy to až preháňaš.

Rak: 

Tvoji priatelia majú silný pocit z toho, že im vieš čítať myšlienky a že im vidíš až na dno duše. Snaž sa nebyť tak iniciatívna, čo sa týka druhých ľudí a možno budeš mať viac úprimnosti v živote.

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Si veľmi egoistická v niektorých smeroch a častokrát sa preceňuješ. Myslím si, že toto nikto nemá rád. Skús sa zamyslieť.

Panna: 

Tvoje neistoty v živote ťa oberajú o tvoj súkromný život. Tvoji priatelia na tebe nemajú radi, že sa stále na niečo sťažuješ a si si neistá v tom, čo robíš. Buď viac sebavedomejšia.

Váhy:

Stále túžiš zobrať  všetku zodpovednosť do vlastných rúk ale stále si neuvedomuješ, aké veľké riziko to je, ak ti niečo nevyjde. Tvojim priateľom vadí, že sa do všetkého moc staráš.

Škorpión:

Tvojim priateľom vadí to, že každého priateľa v živote meníš veľmi rýchlo. V žiadnom vzťahu si nevydržala dlhšie ako pol roka, snaž sa popracovať na pozitívnejšom videní sveta v láske.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Cieľom tvojho života je asi kariéra, však? Stále pracuješ,  chodíš na pracovné cesty, neustále vymýšľaš niečo nové. Priateľom vadí, že im nevenuješ svoj čas.

Kozorožec: 

Rýchlo sa rozčúliš a vzplanieš. Ak máš problémy, hádaš sa s priateľmi a nevieš to vyriešiť s tou správnou osobou. To je to, čo vadí tvojim kamarátom.

Vodnár:

Robí ti problém byť láskavá. Už si bola veľakrát v živote zlomená, ale ver mi, že tvoji priatelia si zaslúžia aspo milý pozdrav.

Ryby: 

Zabúdaš na seba. Máš tak rada svoje kamarátky, že sa úplne zabúdaš starať o seba. Tvojim priateľom potom vadí to, že si častokrát nevyspaná alebo že nie si zdravá. Mysli na seba, pretože tvojim priateľom záleží na tebe rovnako ako tebe na nich, no vadí im aj to, že si príliš obetavá.

Zdroj: thoughtcatalog.com  

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife