žena

Tento februárový týždeň je prajným pre niektoré znamenia zverokruhu práve v láske. Horoskop hovorí o romantických chvíľach vo dvojici, ale i nádherných emóciách. Budú hviezdy v tomto smere priať aj tebe?

Znamenia, na ktoré čaká tento týždeň veľa lásky

Panna

Tvojmu znameniu dodáva veľa šťastia planéta lásky. Krásne chvíle môžeš očakávať predovšetkým v oblasti pocitov. Venuša totižto chráni tvoj vzťahový život a tlačí ťa s tvojou polovičkou k plánovaniu dôležitej budúcnosti.

Najmä streda a štvrtok budú veľmi romantickými dňami, ktoré by si si mala užívať a nepremrhať ich. Okrem toho budú tiež chránené krásnym a priaznivým Mesiacom.

Prečo si naplánovať milovanie
zdroj: Instagram/lisaxdaniel_

Škorpión

Horoskop hovorí, že práve ty môžeš očakávať najviac romantiky počas nedele. Postará sa o to krásny a romantický Mesiac práve v tento voľný deň. Pokiaľ si v poslednej dobe nemala dostatok priestoru na svoju drahú polovičku, tento deň bude tým, kedy môžeš všetky neresti napraviť.

Ak vieš o nejakom mieste, ktoré u tvojho partnera dokáže vyvolať nádherné pocity, určite sa s ním vyber práve tam. Na škodu však nebude ani príjemné prekvapenie, ktoré mu môžeš pripraviť aj doma.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy