pinterest.com

Naozaj ma zranilo to, čo si spravil… myslela som si, že to medzi nami začína byť vážne a pravé, že všetko to, čo sme za ten čas vytvorili myslíš vážne, že už nemáš potrebu hľadať inde.. no zdá sa, že som sa mýlila.

zdroj: tumblr.com
tumblr.com

Hneď od začiatku som vedela, že to bude s tebou ťažké, no chcela som ísť do toho na sto percent. Vedela som aj to, že ty nie si práve to najlepšie pre mňa, že vždy to nebude s tebou plnohodnotné a že to bude chcieť veľa úsilia, aby sme to spoločne zvládli, ale bola som ochotná ísť do toho. Sám dobre vieš, že niekto ako ty, kto žije život slobodného mladého muža užívajúceho si slobodu a „jednorázové vzťahy“ bude mať menší problém byť vo vzťahu, najmä preto, že to nebude už len o večierkoch, prepitých nociach, kamarátoch a náhodných ženách z klubu, že to bude aj o druhej strane, ktorá síce takýto život žije rada, ale je ochotná sa toho celého vzdať kvôli tebe a času strávenému s tebou.

Sám si veľakrát povedal a naznačil, že to máme spolu skúsiť, že by sme sa hodili k sebe, pretože sme iní ako ostatní, že vidíme podstatu aj vo veciach nepodstatných, že veci vidíme inak ako ostatní. Prisahám, že to bol ten moment, kedy som sa zamilovala do teba, pretože si videl vo mne viac. Viac ako ja sama. Viac ako ktokoľvek iný. Síce naše prvé stretnutie v tom klube, keď si sa ešte pri otočke za mnou usmieval a oči ti žiarili šťastím som vedela, že my dvaja si budeme mať čo ponúknuť, že to nebude len obyčajný románik. Poznala som tvoju minulosť, pretože sme sa poznali dlho, poznala som tvoje temné stránky a vedela som, že tvoja minulosť je dosť „rôznorodá“, ale chcela som byť s tebou aj tak, pretože si tvrdil, že každý človek sa môže zmeniť, pokiaľ nájde to, čo stratiť nechce. No a tak som začala veriť.. . V teba & v Nás.

zdroj: tumblr.com
tumblr.com

Potom prišla tá noc, tá posledná kedy sme boli spolu. Od nej si sa už viackrát neozval.
Nekontaktoval si ma a to ma ranilo. No povedala som si, že určite máš priveľa práce, málo času a proste ako náhle to bude lepšie sa ozveš. Toto som si opakovala každý jeden deň v podobe troch týždňoch, pretože to bolo jednoduchšie ako prijať fakt že už viac nás dvoch riešiť nechceš. No, nečakala som že toho večera na tej veľkej udalosti v našom meste ťa uvidím…. S nejakou inou slečnou, objímajúc sa a držiac sa za ruku. Nechcela som veriť, že všetky tie slová, sľuby a to celé si zahodil do koša kvôli tomu, že ti je tá sloboda prednejšia. Mal si byť pre mňa novou kapitolou šťastia, no si len ďalším do zbierky tých, ktorí mi ublížili.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife